UNISWAP ve LUNA İçin Fiyat Hedefleri Nereler?

analiz-19

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası Çin’den gelen yasaklama haberi sonrası düşüş yaşadı. Bitcoin 40.675 dolar seviyelerine kadar gerilerken Ethereum kritik 3.050 dolar destek seviyesinin altına düştü. Unıswap 18 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşarken LUNA 32.4 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı.

Unıswap Fiyat Analizi

UNI son 24 saatte %15’ten fazla düşüş yaşarken yazım sırasında 20 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin BTC’nin son düşüşü ile birlikte 18 dolar seviyelerini test etti. Ek olarak altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde UNI için ilk destek seviyesi 16.7 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu destek seviyesinin altındaki fiyat hareketleri ile 14 dolar seviyelerine doğru bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında negatif seyrediyor. Ancak RSI için 50 seviyesinin üzerindeki değerlerin gözlemlenmesi halinde yukarı yönlü fiyat hareketleri gerçekleşebilir. MACD histogramında bir ayı geçişi gözlendi. Ek olarak histogramda kısalan yeşil sinyal çubuklarını ardından kırmızı sinyal çubukları gözlendi.

Uniswap-09.24-1

Unıswap 4 saatlik grafikteki 20 MA’nın altında işlem görüyor. Altcoin için yükseliş trendinin başlayabilmesi için bu hareketli ortalamanın üzerinde fiyat hareketleri gözlemlenmelidir.

UNI için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 22 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması ile 25 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak UNI için yukarı yönlü fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi için 32 dolar seviyelerinin aşılması gerekiyor.

LUNA Fiyat Analizi

LUNA son 24 saatte %15 civarında düşüş yaşarken yazım sırasında 35 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin 2 gün önce 24 dolar seviyelerine düştükten sonra ardından gelen yükselişler ile 39 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş yaşadı.

LUNA için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 30.5 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu destek seviyesin kırılımı halinde 26 dolar seviyelerine doğru bir düşüş muhtemel olacaktır.

LUNA-09.24-1

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde pozitif duruyor. MACD histogramında kısalan yeşil sinyal çubukları gözlendi. Bu da altcoin için momentumun azalmaya başladığını gösteriyor. Ek olarak altcoin 4 saatlik grafikte 20 MA’nın üzerinde işlem görüyor. Göstergeler altcoin için genel olarak pozitif gözüküyor olsa da Bitcoin‘in sert fiyat hareketleri ile bu durum negatife dönebilir.

Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 37 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşılması halinde ise 44 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak 44 dolar seviyesinin aşılması halinde ise yeni ATH‘ler mümkün olabilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster