Diğer

  UNISWAP ve LUNA İçin Fiyat Hedefleri Nereler?

  Genel kripto para piyasası Çin’den gelen yasaklama haberi sonrası düşüş yaşadı. Bitcoin 40.675 dolar seviyelerine kadar gerilerken Ethereum kritik 3.050 dolar destek seviyesinin altına düştü. Unıswap 18 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşarken LUNA 32.4 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı.

  Unıswap Fiyat Analizi

  UNI son 24 saatte %15’ten fazla düşüş yaşarken yazım sırasında 20 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin BTC’nin son düşüşü ile birlikte 18 dolar seviyelerini test etti. Ek olarak altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde UNI için ilk destek seviyesi 16.7 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu destek seviyesinin altındaki fiyat hareketleri ile 14 dolar seviyelerine doğru bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

  Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında negatif seyrediyor. Ancak RSI için 50 seviyesinin üzerindeki değerlerin gözlemlenmesi halinde yukarı yönlü fiyat hareketleri gerçekleşebilir. MACD histogramında bir ayı geçişi gözlendi. Ek olarak histogramda kısalan yeşil sinyal çubuklarını ardından kırmızı sinyal çubukları gözlendi.

  Uniswap-09.24-1

  Unıswap 4 saatlik grafikteki 20 MA’nın altında işlem görüyor. Altcoin için yükseliş trendinin başlayabilmesi için bu hareketli ortalamanın üzerinde fiyat hareketleri gözlemlenmelidir.

  UNI için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 22 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması ile 25 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak UNI için yukarı yönlü fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi için 32 dolar seviyelerinin aşılması gerekiyor.

  LUNA Fiyat Analizi

  LUNA son 24 saatte %15 civarında düşüş yaşarken yazım sırasında 35 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin 2 gün önce 24 dolar seviyelerine düştükten sonra ardından gelen yükselişler ile 39 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş yaşadı.

  LUNA için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 30.5 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu destek seviyesin kırılımı halinde 26 dolar seviyelerine doğru bir düşüş muhtemel olacaktır.

  LUNA-09.24-1

  Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde pozitif duruyor. MACD histogramında kısalan yeşil sinyal çubukları gözlendi. Bu da altcoin için momentumun azalmaya başladığını gösteriyor. Ek olarak altcoin 4 saatlik grafikte 20 MA’nın üzerinde işlem görüyor. Göstergeler altcoin için genel olarak pozitif gözüküyor olsa da Bitcoin‘in sert fiyat hareketleri ile bu durum negatife dönebilir.

  Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 37 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşılması halinde ise 44 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak 44 dolar seviyesinin aşılması halinde ise yeni ATH‘ler mümkün olabilir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?