Diğer

  AVAX ve ATOM İçin Yeni ATH’ler Mümkün mü?

  Genel kripto para piyasası Bitcoin’in 39.600 dolar kadar düşmesiyle sert düşüler yaşadılar. Ancak ardından gelen tepki yükselişleri ile AVAX tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Altcoin son iki hafta içerisinde %120’den fazla bir yükseliş yaşadı. ATOM ise 4 gün önce tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. COSMOS ise son iki hafta içerisinde %150’den fazla bir yükseliş yaşadı.

  AVAX Fiyat Analizi

  AVAX son 24 saatte %7’lik bir düşüş yaşadı. Altcoin yazım sırasında 74 dolar seviyelerinden işlem görüyor. AVAX 20 temmuzda başladığı boğa rallisinde 9 dolar seviyelerinden 79 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşadı. Anacak altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketleri sonlanmış olabilir. Çünkü 4 saatlik grafikteki yükselen üçgen görünümü altcoin için negatif bir tablo çiziyor. Bu yükselen üçgeni aşağı yönlü kırılımı ile aşağı yönlü sert fiyat hareketleri gözlemlenebilir.

  AVAX-09.24-1

  Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 68 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin kırılımı ile 63 dolar seviyelerine doğru bir düşüş gözlemlenebilir. Ancak AVAX için satış baskısı 56 dolar seviyesinin altındaki sürdürülebilir kapanışlar yapılması durumunda gerçekleşecektir.

  Göreceli Güç Endeksi 57 seviyelerinde bulunuyor. RSI aşağı yönlü hareketini sürdürürse AVAX için aşağı yönlü fiyat hareketinin başladığı düşünülebilir. Ek olarak MACD histogramında kısalan yeşil sinyal çubukları gözlemlendi. Bu altcoin için negatif bir durumdur. Chaikin Osilatörü her ne kadar yarım çizginin üzerinde pozitif dursa da son 24 saattir yatay seyrediyor. Genel olarak teknik görünüm negatif gözüküyor.

  ATOM Fiyat Analizi

  ATOM son 24 saatte %6’lık bir yükseliş yaşadı. Altcoin yazım sırasında 41 dolar seviyelerinden işlem görüyor. COSMOS 20 temmuzdaki dip seviyesinden %400’e yakın bir yükseliş yaşayarak 45 dolar seviyelerine kadar ir yükseliş yaşadı. Ek olarak altcoin sadece son 4 gün içinde %50’ye yakın bir yükseliş yaşadı.

  COSMOS için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 38 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin kırılımı halinde 32 dolar seviyelerine doğru sert bir düşüş gerçekleşebilir. Ancak altcoin için kritik öneme sahip destek seviyesi 30 dolarda bulunuyor. Öyle ki bu destek seviyesini altındaki sürdürülebilir kapanışlar ile aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinin gözlemlenmesi muhtemel olacaktır.

  ATOM-09.24-1

  Göreceli Güç Endeksi 58 seviyelerinde bulunuyor. RSI’ın aşırı alım bölgesine gitmesi ile altcoinde yeni ATH’ler gözlemlenmesi muhtemel olacaktır. Ancak MACD histogramında kısalan yeşil sinyal çubukları gözlendi. Bu da altcoin için momentumun azaldığını göstermektedir. Chaikin Osilatörü ise yarım çizginin üzerinde sermaye girişlerinin arttığını belirtiyor. Altcoin için genel teknik görünüm pozitif gözüküyor.

  ATOM için yukarı öynlü fiyat hareketlerine ilk direnç seviyesi 45 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak bu seviyenin aşılması ile 58 dolar seviyelerine doğru sert bir yükseliş gerçekleşebilir. Ancak böyle bir durumda ATOM için yeni bir ATH oluşmuş olacaktır.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?