Borsa Tokenları Analiz: BNB ve FTT Fiyatları Ne Olacak?

analiz-11

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bitcoin’in son düşüşü ile birlikte borsa tokenlarında da düşüşler gerçekleşti. BNB son 1 hafta içerisinde %20’den fazla düşüş yaşadı. FTX Token ise son 1 haftada %33’dan fazla düşüş yaşadı. Ancak BTC’nin 39.600 dolar seviyelerinden yukarı yönlü tepki alması ile altcoinlerin çoğunda çift haneli yükselişler gözlendi.

BNB Fiyat Analizi

Binance Coin son 24 saatte %6 yükseliş yaşayarak yazım sırasında 375 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ancak altcoin, Bitcoin‘in son düşüşü ile birlikte 338 dolar kritik destek seviyesinden yukarı yönlü tepki aldı.

BNB için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 357 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak bu seviyenin aşağı yönlü kırılımı ile 337 dolar seviyelerinin tekrardan test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

BNB-09.23-2

Göreceli Güç Endeksi 50 seviyelerinde bulunuyor. RSI için 50 seviyesinin üzerindeki hareketler ile BNB fiyatının yukarı yönlü fiyat hareketleri sergileyeceği düşünülebilir. Chaikin Osilatörü yarım çizginin üstünde 0.22 seviyelerine bulunuyor. Bu altcoin için pozitif bir durumdur. Ek olarak da sermaye girişlerinin arttığını göstermektedir. MACD histogramında yeşil çubuklar gözlendi. Bu durum altcoin için momentumun pozitif olduğunu belirtir.

BNB için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 390 dolar seviyelerine bulunuyor. Bu direnç seviyesinin aşılması ile 420 dolar seviyelerine doğru sert bir yükseliş gerçekleşebilir. Ancak Binance Coin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi için 435 dolar seviyelerinin aşılması gerekiyor.

FTT Fiyat Analizi

FTX Token son 24 saatte %10’dan fazla yükseliş yaşayarak yazım sırasında 58 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85 dolar seviyesine ulaştıktan sonra yaklaşık 2 haftada %43’lük bir fiyat düzeltmesi yaşadı.

FTT için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 53 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin kırılımı halinde 48 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

FTT-09.23-1

Göreceli Güç Endeksi 50 seviyesinin üzerinde bulunuyor. RSI’ın yukarı yönlü hareketine devam etmesi halinde altcoinde fiyat artışları yaşanacaktır. MACD histogramında yeşil sinyal çubukları gözlendi. Bu momentumun pozitif olduğunu göstermektedir. Ek olarak Parabolik SAR mum çubukların altında bulunuyor. Bu da altcoinin yükseliş trendinde olduğunu gösteriyor.

FTT için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 60 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak bu seviyenin aşılması ile hedef 72 dolar direnç seviyesi olacaktır. Ancak bu seviyenin aşılması halinde 85 dolar ATH seviyesinin yeniden test edilmesi muhtemel olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster