NEO Son Düşüş Sonrası Nasıl Bir Yol İzleyecek?

NEO

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in son fiyat düşüşleri ile çoğu altcoin sert düşüşler yaşadı. NEO son 3 gün içinde %25’lik bir düşüş yaşadı. Altcoinlerin BTC ile korelasyonu sürerken NEO’nun bu korelasyonu kırabilmesi durumunda sert yükselişler yaşaması mümkün olacaktır.

NEO Kritik Destek Seviyesinden Tepki Aldı!

NEO son 2 aydır belirgin bir yükseliş gerçekleştirmedi. Altcoin her ne kadar son 2 ayda %165’lik bir yükseliş yaşasa da Solana ve AVAX gibi altcoinlere kıyasla büyük bir yükseliş yaşamadı. Ek olarak NEO 63 dolar kritik direnç seviyesini kıramazken sert yükselişler gerçekleştirebilmesi için bu seviyenin aşılması gerekiyor.

NEO-09.22-2

NEO yazım sırasında kritik 39 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 36 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu destek seviyesinin aşılması durumunda 26 dolar seviyelerine doğru sert bir düşüş gerçekleşebilir. NEO için böyle bir durumun gerçekleşmesi durumunda piyasa üstünlüğünün ayılara geçtiği söylenebilir. Ek olarak böyle bir düşüş altcoin için daha fazla düşüş anlamına gelecektir.

Teknik Göstergeler Ne Durumda?

Göreceli Güç Endeksi 50 seviyesinin altında 44 seviyelerinde bulunuyor. RSI’ın 50 seviyesini aşması durumunda yukarı yönlü fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Chaikin Osilatörü yarım çizginin altında sermaye girişlerinin arttığını gösteriyor. Bu da altcoin için pozitif bir durumdur. Ek olarak MACD histogramında da kısalan kırmızı çubukların ardından yeşil çubuklar gözlendi. Ek olarak bu durum momentumun pozitif olduğunu gösteriyor.

NEO-09.22-1

NEO için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 48 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise öncelikle 57 dolar seviyesindeki ara direnç seviyesi hedef haline gelecektir. Ara direnç seviyesinin aşılması ile de 63 dolar ana direnç seviyesi test edilebilir.

Yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde 63 dolar ana direnç seviyesi önemli bir seviyedir. Öyle ki bu direnç seviyesinin üzerinde sürdürülebilir kapanışlar yapılması halinde sert fiyat hareketleri gözlenebilir. Yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise ilk direnç seviyesi 78 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının BTC’nin fiyat hareketlerini de takip etmeleri önem teşkil etmektedir. Ek olarak BTC yazım sırasında 43.000 dolar direnç seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Beğeni Alan
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster