Diğer

  Solana ve XRP İçin Fiyat Hedefleri Nereler?

  Genel kripto para piyasası Bitcoin’in fiyat  çöküşü ile birlikte yüksek volatilite ile hareket ediyor. Yatırımcılar son bir kaç gündür özellikle Evergrande olayının etkileriyle temkinli işlem açıyorlar.

  BTC’nin 40.000 dolar seviyelerinden yukarı yönlü tepki almasıyla birlikte çoğu altoinde çift haneli yükselişler gözlemlendi. Polkadot %17’lik bir fiyat artışı yaşarken Solana ise %20’ye yakın bir fiyat artışı yaşadı.

  Lider kripto para birimi Bitcoin yazım sırasında 44.000 dolar seviyelerinden işlem görüyor. BTC için 46.000 dolar seviyesinin aşılması ile muhtemelen 48.000 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş gerçekleşebilir. Böyle bir hareket BTC için yükseliş trendini doğrulayacaktır. Ek olarak Ethereum ise ağustos ayının başlarından beridir ilk kez 2.650 dolar seviyelerinden işlem gördü. Ancak Ethereum bu düşüş sonrası yukarı yönlü tepki alarak yazım sırasında kritik 3.050 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

  XRP Fiyat Analizi

  XRP son fiyat çöküşü ile birlikte 0.86 dolar seviyelerini test etti. Altcoin ardından gelen tepki yükselişi ile yazım sırasında 1 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak XRP son fiyat çöküşü ile birlikte 100 günlük hareketli ortalamadan tepki aldı. Bu hareketli ortalamanın kırılmaması ile altcoin daha sonrasında istikrarlı bir yükselişe geçti.

  XRP-09.23-1

  Boğalar yeniden güç kazanmaya başladıkça XRP için kritik 1.05 dolar direnç seviyesinin aşılması muhtemel olacaktır. Ancak bu seviyenin üzerindeki sürdürülebilir kapanışlar ile 1.2 dolar direnç seviyesinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Bu seviyenin aşılması ile 1.4 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş gerçekleşebilir. Ancak bu seviye XRP için kritik bir öneme sahiptir . Çünkü bu seviyenin aşılamaması ile altcoinin 1.05 ile 1.4 dolar arasında yatay konsolide olması muhtemel olacaktır.

  Göreceli Güç Endeksi 4 saatlik grafikte kritik 50 seviyesinin üzerinde bulunuyor. Bu da altcoin için momentumun pozitife döndüğünü göstermektedir. MACD histogramında ise yeşil çubuklar gözlendi. Bu da piyasa üstünlüğünün boğalarda olduğunu göstermektedir.

  Solana Fiyat Analizi

  Solana, genel kripto para piyasasındaki düşüşlerden etkilenerek 116 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı. Altcoin bu düşüşün ardından boğaların alım baskısını arttırması ile yazım sırasında 150 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

  Solana-09.23-1

  SOL 216 dolar seviyesinden ATH’ye yükseldikten sonra yaklaşık olarak %46’lık bir düşüş yaşayarak 116 dolar seviyelerini test etti. Bu yüzden SOL için ATH’den sonra yaşanacak olan geri çekilme tamamlanış olabilir. Ek olarak Solana için düşüş sırasında %38.2’lik Fibonacci seviyesi destek olarak görev gördü.

  SOL için 150 dolar seviyesinin üzerindeki fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde 170 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Ancak aşağı yönlü fiyat hareketlerinde %50 ve %38.2 Fibonacci seviyelerinin destek olarak görev görmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında kısalan kırmızı çubuklar gözlendi. Bu SOL için bu pozitif bir durumdur.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?