Ana SayfaRehber

Rehber

6 Adımda “Dominasyon” Nedir? Kripto Piyasasında Neden Önemlidir?

Kripto para piyasasındaki dominance (dominasyon) terimi nedir, neden yatırımcılar oldukça yakından takip eder? Tüm detaylarıyla açıkladık!

Çin Merkezli Kripto Para Projeleri Hangileri? Çin Merkezli 10 Kripto Projesi!

Özellikle son zamanlarda Çin bazlı boğa çığlıkları, yatırımcılara Çin Merkezli 10 kripto para birimini araştırmaya itti. İşte detaylar!

Average True Range (ATR) İndikatörü Nedir ve Nasıl Kullanılır

Bu rehber yazıda marketlerdeki volatiliteyi anlamak için kullanılan Average True Range indikatörünü inceleyeceğiz.

Yükselen Takoz Formasyonu Nedir?

Teknik analizin en sık kullanılan formasyonlarından olan yükselen takoz formasyonu pek çok yatırımcı tarafından kullanılmaktadır. Peki Yükselen Takoz Formasyonu nedir, nasıl tespit edilir? Gelin birlikte öğrenelim.

Non-Fungible Token (NFT) Nedir? Nasıl Üretilir?

Bu yazımızda NFT'lerin baştan sona inceliyoruz; Nedir bu NFT? Nasıl Ortaya Çıktı? Hangi Ağlar Destekliyor? NFT Nasıl Yapılır?

Proof of Work (PoW) Nedir ve Ne İşe Yarar?

Proof of Work (POW) hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazıda! PoW artıları, eksileri ve kullanım alanlarıyla CO'da okurlarla buluşuyor!

Smart Contract (Akıllı Sözleşme) Nedir?

Akıllı sözleşme, alıcı ve satıcı arasındaki anlaşmanın koşullarının doğrudan kod satırlarına yazılmış bir kendini çalıştıran sözleşmedir. Peki Ne İşe Yarar? Sizler için sitemizde detaylı şekilde anlattık..

Destek ve Direnç Nedir? Nasıl Çizilir?

Destek ve Direnç Nedir? Destek Nasıl Çizilir? Direnç Nedir? Nasıl Çizilir? Bu yazımızda destek ve direnç nasıl çizilir bunlardan bahsettik.

Son Yazılar