Rehber | CO

Rehber

CoinOtag “Nedir” kategorisi içerisinde; coin, kripto para, Bitcoin, altcoin gibi kripto para sektörü ile alakalı; kripto para piyasalarında sıklıkla kullanılan ve merak edilen birçok kavramın kapsamlı cevaplarına ve rehberlerine yer vermektedir.
Nedir sorusu doğrultusunda hazırlanan; coin, kripto para birimi hakkında en güncel ve doğru bilgiler; doğrudan Coinotag takipçisine sunulur.
Coinotag ailesine bildirilen ve merak edilen kripto para birimleri ve coinler; uzman ekibimiz tarafından incelenir ve bu kategori altında derlenerek, okurlarımıza sunulur.
Kripto para birimi ve coin için kullanım alanı, madencilik durumu, toplam arz bilgisi gibi bilgiler de paylaşıma dahil edilir. Kullanıcı, bu kategori altında bulduğu ve okuduğu bir coin tanıtımı, kripto para birimi hakkında en iyi şekilde bilgilendirilmeye çalışılır.

Psikolojisi Bozulan Yatırımcı Ne Yapmalı?

Piyasanın düşüş hareketinden etkilenen yatırımcılar ne yapmalı? Birçok kişi parasını kaybettikten sonra ciddi psikolojik..

ICO Nedir? ICO Projeleri Nasıl Bulunur?

ICO Nedir? ICO Projeleri Nasıl Bulunur? ICO Tamamlama Süreci Nasıl İşler? Önemli ICO Projeleri Nelerdir?

Wrapped Bitcoin (WBTC) Nedir? Sahibi Kimdir?

Wrapped Bitcoin Nedir? Wrapped Bitcoin’in sahibi kim? Wrapped Bitcoin sahibi kimdir? Bitcoin ile Wrapped Bitcoin arasındaki fark nedir?

Destek ve Direnç Nedir? Nasıl Çizilir?

Destek ve Direnç Nedir? Destek Nasıl Çizilir? Direnç Nedir? Nasıl Çizilir? Bu yazımızda destek ve direnç nasıl çizilir bunlardan bahsettik.

CVD, Open Interest, Funding Rate Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Bu yazımızda CVD, Open Interest, Funding Rate Nedir ve Nasıl Kullanılır? Bu göstergeler trade atılırken neden önemlidir bunlardan bahsettik.

Justin Sun Kimdir?

TRON’un kurucusu olarak bilinen Justin Sun hakkında Justin Sun Kimdir? Sorusuna gelin birde bizim gözümüzden bakalım

Polkadot (DOT) Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Polkadot (DOT) olarak bilinen bir ağ yapısına sahip proje ve coini sizler için araştırdık. Gawin Wood’un kurduğu bu projeyi inceliyelim.

Vitalik Buterin Kimdir?

Vitalik Buterin adıyla bilinen aynı zamanda piyasa değeri en büyük ikinci kripto paranın (Ethereum) kurucusunu sizler için araştırdık.

Short Squeeze Nedir? Neden Gerçekleşir ve Nasıl Anlaşılır?

Düşüş yaşayan piyasalarda ortaya çıkan ve yatırımcıları terste bırakan “short squeeze” kavramının ne olduğunu ve neden gerçekleştiğini inceleyelim.

Ethereum Merge’nin Geleceğe Dair Planları

Ethereum madenciliğini bitirmesi beklenen Ethereum Merge nedir diye sorduk ve araştırdık. Gelin bir de bu araştırmaya daha yakından bakalım.

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

İletişim, Soru ve Öneriler için: contact@coinotag.com

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı