Coin Yorum | Güncel Kripto Para Analizleri | CO
Güncel Bitcoin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Bitcoin, dünya marketlerinde genel yaşanan düşüşlere karşı güçlü durup yatay bir aralıkta işlem görmeye devam ediyor. Lider kripto para birimi için kısa vadeli fiyat hareketleri manipülatif seyrederken ilerleyen günlerde olabilecek fiyatlanmaları analiz edelim.

CEEK VR Coin Yorum Analizi! Kritik Bölgede!

Ceek coinin kritik bölgede! Ceek coinin geleceği ne olacak? Yazımızda Ceek coinin önemli destek ve direnç seviyelerini belirttik.

Bitcoin (BTC) Direnç Seviyesinden Tepki Aldı! 3 Ekim 2022

Direnç seviyesinden tepki alan BTC için kısa ve orta vadeli analizle yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Ethereum (ETH) Kısa ve Orta Vadeli Analiz 3 Ekim 2022

Ethereum fiyatının destek ve direnç arasında sıkışması üzerine analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

LUNC Coin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

LUNC coinin geleceği ne olacak? LUNC coin yükselişe devam edecek mi? Yazımızda Lunc coinin önemli destek ve direnç seviyelerini belirttik.

BEL Coin Yorum Fiyat Analizi! Düşüş Devam Edecek Mi?

Bel coinin grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesine doğru düşüş hareketine devam ettiğini görüyoruz. BEL coin için önemli destek ve direnç bölgelerini yazımızda anlattık.

Polkadot (DOT) Destek Noktasından Tepki Aldı! 2 Ekim 2022

Destek noktasından tepki alan Polkadot için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Cosmos (ATOM) Destek Seviyesinde! 2 Ekim 2022

Destek seviyesine gerileyen ATOM için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Solana (SOL) Destek Seviyesine İlerliyor! 2 Ekim 2022

Destek seviyesinde doğru hareket eden Solana için analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Near Coin Yorum Analizi! Önemli Destek Seviyesinde!

Near coin grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesinde yatay hareketine devam ediyor. Yazımızda önemli destek ve direnç seviyelerini belirttik.

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com

Kategoriler