Künye | CO

Künye

Adres : Kyiv / Ukraine
Email : contact@coinotag.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Poyraz Kun – poyraz@coinotag.com

Yazarlar / Authors

Enes Başoğlu – enes.basoglu@coinotag.com
Enes Ergovan – enes.ergovan@coinotag.com
Alican Çınarbaş – alican@coinotag.com
Yusuf Genç – yusuf@coinotag.com
Ali Demirel – ali@coinotag.com

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Av. Mustafa Yılmaz – mustafa.yilmaz@coinotag.com

Reklam / Advertise

Kripto Para Haberciliği, Kripto Para & Borsa Lansmanlarına ev sahipliği yapan, büyük bir Kripto Para Topluluğu olan Coin Otağ’da Reklam vermek için bizimle contact@coinotag.com adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Basın Bültenleri / Press Releases

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. contact@coinotag.com

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – coinotag.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. coinotag.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden coinotag.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright 2020 coinotag.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları coinotag.com‘a aittir. coinotag.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar coinotag.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

coinotag.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coinotag.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com

Kategoriler