Künye

Künye

Adres : Kyiv / Ukraine
Email : [email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Mehmet Yılmaz – [email protected]

Yazarlar / Authors

Hakan Yılmaz – [email protected]
Berkan Atabey – [email protected]
Ahmet Yalçın – [email protected]
Yusuf Saklı – [email protected]
Semih Demirci – [email protected]

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Av. Mustafa Yılmaz – [email protected]

Reklam / Advertise

Kripto Para Haberciliği, Kripto Para & Borsa Lansmanlarına ev sahipliği yapan, büyük bir Kripto Para Topluluğu olan Coin Otağ’da Reklam vermek için bizimle [email protected] adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Basın Bültenleri / Press Releases

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. [email protected]

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – coinotag.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. coinotag.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden coinotag.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright 2023 coinotag.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları coinotag.com‘a aittir. coinotag.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları telif hakları korunmaktadır. Bunlar coinotag.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

coinotag.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coinotag.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.