Künye

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Devrim Çaçal

[email protected]

Eray Ahmet Aray

[email protected]

Yazarlar / Authors

Enes Başoğlu

[email protected]

Enes Ergovan

[email protected]

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Av. Mustafa Yılmaz

[email protected]

E-Posta / Email

[email protected]

Reklam / Advertise

Kripto Para Haberciliği, Kripto Para & Borsa Lansmanlarına ev sahipliği yapan, büyük bir Kripto Para Topluluğu olan Coin Otağ’da Reklam vermek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Basın Bültenleri / Press Releases

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. [email protected]

Yazılım / Software

Servis Sağlayıcısı / Service Provider

hostazor

Tüm Haklar Saklıdır / All Rights Reserved

Yasal Uyarı – coinotag.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. coinotag.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden coinotag.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri / Privacy Policy

Copyright 2020 coinotag.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları coinotag.com‘a aittir. coinotag.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar coinotag.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

coinotag.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coinotag.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.