Coin Otağ, kripto paralar, blok zinciri, merkezi olmayan uygulamalar, parayla alakalı içerikleri takipçilerine bağımsız bir şekilde sunan bir haber platformudur. Coin Otağ, kripto para topluluğunun uzman görüşleri ve yorumlarıyla en son haline getirdiğimiz haberleri, kripto para fiyat analizlerini ve gelişmelerini sizlerle buluşturuyor.

Dünya kriptoyla daha fazla adepte oluyor ve kripto para dünyası her geçen gün daha fazla gelişiyor. Giderek artan sayıda işletme, girişim, trader ve yatırımcılarla yani bu teknolojiyi benimseyen insanlarla birlikte olmaktan, bu yenilikçi teknolojinin getirdiği birçok avantaj hakkında konuşabiliyor olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Günümüzde keskin ve artık oldukça önemli bir hal alan bir şey var; kendini eğitmek, finansal ve ekonomik teknoloji yeniliklerden haber olmak. Coin Otağ ailesi olarak size bunu sağlamak için varız ve çaba gösteriyoruz.

Coin Otağ, kripto paraları topluluklarla tanıştırmak ve zirveye taşımak için 2018 yılında kuruldu. O günden bu zamana dek, bilgiyi paylaşmanın önemini ve bu iş için güvenilir bir bilgi kaynağı olmayı başardık.
5 yıldan fazla süredir normal habercilikte edindiğimiz deneyimlerimizi kripto haberciliğine de yönelttik.
2 yıl içinde kripto para pazarında bilinen bir lider haline geldik.

Bizi daha yakından tanımak için “Künye” sayfamızı ziyaret edebilir, iletişime geçmek için “İletişim” sayfamızı kullanabilirsiniz. “Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Sözleşmesi” sayfalarımızı incelediğinizden lütfen emin olun.

coinotag-logo

Bitcoin, Ethereum, XRP, Dogecoin gibi kripto paralar için hızlı ve güvenilir son dakika haber, analiz ve coin yorumları.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com