Hakkımızda | CO

Coin Otağ 2018 yılından beri, tüm kripto para yatırımcılarına, ilgililerine ve takipçilerine ücretsiz objektif haber, analiz ve yorumlamalar servis etmektedir.

Ücretsiz bir şekilde yayın hayatına devam eden Coin Otağ, Web 3.0, DeFi, Metaverse gibi yenilikçi teknolojilerin sıkı takipçisidir ve takipçilerine yeni fırsatlar için en doğru bilgiyi taşımayı hedefler.

Coin Otağ websitesi bünyesinde takipçilerinin radarında olan veya radarında olmaya hak kazanmış, global alanda kendini kanıtlamış kripto para birimlerinin teknik, temel ve ileri seviye analizleri yer almaktadır.

Sosyal medya hesaplarında ise takipçilerinin psikolojilerine iyi gelebilecek güncel içeriklerle yayın hayatına devam etmektedir.

Bizi daha yakından tanımak için “Künye” sayfamızı ziyaret edebilir, iletişime geçmek için “İletişim” sayfamızı kullanabilirsiniz. “Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Sözleşmesi” sayfalarımızı incelediğinizden lütfen emin olun.

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com

Kategoriler