Ana SayfaSponsor

Sponsor

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

Ferrum Köprülerin Ötesinde: Çoklu zincir iletişiminin gelecek nesline bir bakış

Farklı katman-1 ağları arasında uyumluluk sağlamak, blok zinciri teknolojisinin büyümesi ve benimsenmesi için hayati önem taşımaktadır. Ferrum.

Tohum Satışlarla 11 Milyon Dolar Yatırım Alan Metatime, Airdrop ve Ön Satış ile Hızlı Bir Başlangıç Yaptı!

Tohum Satışlarla 11 Milyon Dolar Yatırım Alan Metatime, Airdrop ve Ön Satış ile Hızlı Bir Başlangıç Yaptı!

Blockchain Dünyasını Metatime ile Keşfedin!

Metatime tohum satışlarından 11 milyon dolarlık yatırımıyla ön plana çıkıyor. Şimdi ise MTC ön satışı yayına giriyor. İşte tüm detaylar.

Dubai’de Faaliyet Göstermek için Crypto.com Hazırlık Lisansı Aldı

Crypto.com Dubai'de faaliyete başlayabilmek için giriş lisansı olan MVP lisansını aldı! İşte haberle alakalı detaylar, CRO nasıl etkilenecek?

CoinEx|Stratejik Yatırımcılar için Harika Haber! CoinEx’in Spot Grid Özelliği ile Kolayca Kazanın!

Teknoloji ilerledikçe finans piyasası gelişimini sürdürse de insani zafiyetler devam ediyor. Hemen hemen herkes açgözlülük ve korku gibi duyguların etkisi altında kalabilir. Kimi zaman da hepimiz şansımızı zorlamaya çalışırız.

OpenSea’yı Satış Hacmiyle Sollayan ETH Merkezli NFT Marketiyle Tanışın!

Ethereum NFT'lerinin hacmindeki düşüşe rağmen, CryptoPunks traderları Blur platformunu tercih etti. Pro Traderlar için NFT Pazar Yeri ile tanışın!

1 Ayda Yüzde 250 Yükseliş: TrueFi Nedir? Nasıl Alınır?

TrueFi yükseliş trendi başlatarak son 1 ayda %250'den fazla sert bir artış gördü. Peki TrueFi Nedir? Nasıl Alınır? TrueFi detayları yayında!

Son Yazılar