Ana SayfaSponsor

Sponsor

WhiteBIT CEO’su Volodymyr Nosov, Modern Kripto Para Piyasası Hakkında Soruları Yanıtlıyor

2022 yılında kripto para birimleri, borsadaki durumu yansıtan meteorik bir değer düşüşü yaşadı. Böylesine köklü bir değişimin arkasında ne var? Peki kripto tüccarları ve yatırımcıları yakın gelecekte ne beklemeli?

Web3 Developer Summit Yarın İstanbul’da!

Türkiye’ nin ilk geliştiricilere özel etkinliği olacak Web3 Developer Summit 2023, İstanbul Kültür Üniversitesi - Tasarım Fabrikasının İçerik Ortaklığı ile kapılarını açıyor. 1000 kişilik...

ODTÜ Blockchain Days 23-24 Aralık’ta Ziyaretçilerini Bekliyor!

ODTÜ Blockchain Topluluğu tarafından düzenlenen Blockchain Days, 23-24 Aralık’ta ziyaretçilerini bekliyor. ODTÜ Blockchain Topluluğu tarafından düzenlenen Blockchain Days'te kripto paralar, DeFi, DAO, NFT gibi önemli...

16. Finans Kongresi: “Dijitalleşen Dünyada Finans” ODTÜ’de Başlıyor!

Türkiye’nin en büyük öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu 30 yıllık tecrübesiyle bu yıl 16. kez Finans Kongresi’ni düzenliyor.

Matchx M2 Pro Miner DataDash Meta-XP Dünyasına hoş geldiniz!

M2 Pro madencilik topluluğumuzla birlikte, mevcut madencilik katılımınızı gerçekten merkezi olmayan, çok tokenlı bir madencilik deneyimine dönüştürmenin bir sonraki adımını kutluyoruz.

Web3’ün Kalbi Ankara’da Atacak!

Ankara merkezli olarak kurulan Web3 Teknolojileri Derneği, 27 Ekim tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nda "Sürdülebilir Web Zirvesi" düzenleyecek.

Fexobit’ten Kazandıran Kripto Kasalar

Kripto para borsası Fexobit, kripto alanında bir ilki gerçekleştiriyor. Kullanıcılarına Silver, Gold ve Platinum’dan oluşan üç yeni kasa sunan Fexobit, yatırımcılara avantajlı bir dünyanın kapılarını açıyor. Fexobit kasa sahipleri farklı miktardaki harcama kuponlarından özel işlem limitlerine ve ön satışlarda önceliğe kadar birçok avantajdan yararlanacak.

Coinbird’in BIRD Tokenı ile Kolayca Al-Sata Başlayın

Coinbird yeni kripto para birimi BIRD'i duyurdu! NFT dünyasına da giriş yapan Coinbird yeni bir proje. Sermayeniz risk altında olabilir, YTD.

Son Yazılar