Sponsor | CO

Sponsor

Gate.io Spot ve Sözleşmeli Piyasalarda Zero-Fee İmkanı Sunuyor!

Düşük ücretlerden daha iyi olan nedir? Ücretin olmamasıdır. Gate.io, çoğu spot ve sözleşmeli piyasa işlem çiftinde SIFIR işlem ücretini duyurmaktan heyecan duymaktadır. Ücretsiz yapı, sırasıyla spot ve diğer pazarlar için 16 Eylül’de (UTC) ve ardından 20 Eylül’de (UTC) olmak üzere iki aşamada başlatılacak.

Bitsgap’in Büyük Eylül Güncellemesi: Türkçe, Hızlı API Bağlantısı, 12 Aylık Tarife Planı ve Daha Fazlası

Bitsgap, Top-3 Trading Bitcoin ve Cryptocurrency Otomasyon Platformu ( SimilarWeb’e göre) en son güncellemelerini sunmaktan mutluluk duyar.

Dock’un Web3 Kimliği Artık Auth0 Pazar yeri’nde Kullanılabiliyor

Merkeziyetsiz Kimlik alanında öncü olan Dock, bugün Auth0’ın müşteri kimliği yönetim platformunun işlevselliğini genişletmek için güvenilir teknoloji entegrasyonlarından oluşan bir katalog olan Auth0 Pazar Yeri’nde Web3 ID’nin kullanılabilirliğini duyurdu.

Matchx M2 Pro Miner için Sizlerden Gelen Soruları Cevapladık

Matchx M2 Pro Miner için Sizlerden Gelen Soruları Cevapladık!

Mamoru Borsası VIP Yatırımcılar için Genesis Üyelik NFT’sini Başlattı!

Momoru Borsası yeni NFT programı ile daha yüksek getiriler, trade’den kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunuyor. Hadi yakından inceleyelim!

Gate.io’nun Yeni Yüzde 0.015 İndirimi Türk Kurumsal Yatırımcıları İçin Karşı Konulmaz Olacak

Önde gelen kripto para borsalarından Gate.io, Türkiye merkezli yüksek hacimli yatırımcılara ve kurumsal yatırımcılara avantajlar sunan yeni bir promosyon etkinliğini başlattı. Ekstra sunulan avantajlar arasında özel ücret oranları, indirimli seviye yükseltmeleri, aylık ödüller gibi pek çok avantaj bulunuyor. En önemlisi…

MatchX M2 Pro ile Evinizin Rahatlığında MXC ve Bitcoin Madenciliği

MatchX M2 Pro ile Evinizin Rahatlığında MXC ve Bitcoin Madenciliği yapabilirsiniz. MatchX M2 Pro ve MXC madencilik cihazlarını şimdi Coin Otağ’dan öğrenebilirsiniz!

XDC Ağı Metaverser’a Giriyor!

XDC Ağı Metaverser dünyasına katılıyor ve Devrim niteliğindeki protokolünü Metaverse’e sunuyor.

Globiance ve Metaverser – Yenilikçi Füzyon Metaverse ile Küresel Finans

Globiance, bir işbirliği (MOU) yapıldığını duyurmaktan memnuniyet duyar.

Globiance ve GBEX Token, Neden GBEX Almalıyım?

İlk ve teklerin adresi Globiance. Dünyadaki ilk ve tek Kripto Borsası/Banka ikilisidir ve Hibrit teknolojileri ile donatılmıştır. Farklı birçok ülkede lisanslı ve yasal bir şekilde hizmet vermektedir.   Hem merkeziyetli hem merkeziyetsiz borsa hizmetleri sunan Globiance CEX ve DEX platformlarında…

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com

Kategoriler