İletişim | Reklam | CO

coinotag-media-kit

Bitcoin, kripto para birimleri ve blok zinciri ile ilgili herhangi bir bilgi, haber hakkında içerik sağlamak veya bilgi almak istiyorsanız lütfen contact@coinotag.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Reklam müsaitliği, sponsorlu haber veya banner reklam fiyatları hakkında bilgi için lütfen contact@coinotag.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Ya da aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza kolayca ulaşabilirsiniz.


Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com

Kategoriler