Top 3 En İyi ve En Kötü Performans Gösteren 3 Altcoin

primexbt covesting
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası son zamanlarda fiyatlarda bir geri çekilme ve geliri sıfırlama görse de, devam eden kripto “altcoin sezonu” hala bozulmamış durumda. Altcoin’ler her yerde Bitcoin’den büyük bir farkla daha iyi performans gösteriyor ve herkes en sevdiği kripto paranın en büyük ve en iyi olma yolunda BTC’yi yenmesini istiyor.

Bazı kripto paralar gerçek potansiyele sahipken, diğerleri potansiyellerini fazlasıyla abartıyor. Boğa piyasaları, para kolayca kazanıldığı için coşku ve körlük yaratır. Tüm önyargıları ve hype’ı ortadan kaldırarak, bugün en fazla tahmin edilen ilk üç altcoin ile birlikte en fazla tahmin edilen ilk üç altcoin burada.

crypto hype

Kripto Piyasası Hype: En Fazla Tahmin Edilen İlk Üç Altcoin

Kripto para varlıkları, tıpkı herhangi bir piyasada olduğu gibi, yükseliş ve düşüş döngülerinden geçer. Bununla birlikte, kripto para birimlerinin hala spekülatif varlıklar olması nedeniyle bu etkiler artmaktadır.

Şimdiye kadar, yalnızca Bitcoin ve belki Ethereum ve stablecoin’ler daha fazla finansal kabule doğru yolculuğa başladı. Diğer altcoinler, proje çevresinde değer ve ekosistem inşa etmede büyük adımlar atıyor, ancak şu anda daha popüler olan kripto varlıklarını çevreleyen hayranlardan gelen hype ve yüksek sesli çığlıklar tarafından gizlendi.

Anahtar kelime şu anda, Bitcoin bile gelgiti gösterdiği gibi ve duyarlılık aniden aşırı dönebilir. Altcoinler ne kadar abartılı ve aşırı değerliyse, düzeltme genellikle o kadar kötü olur. İşte şu anda en fazla değerlenen ilk üç kripto para.

Dogecoin (DOGE)

Üzgünüm, meme kripto hayranları. Dogecoin bir dolarda sonsuza kadar yatırımcıların asla tam olarak alamadığı bir havuç olabilir. Eğilim, Dogecoin’in lehine inanılmaz derecede güçlüydü, ancak altcoin, son zamanlarda Bitcoin’e yaptığı gibi, Elon Musk tarafından köpek kulübesine konulduğunda ne olur?

Daha da kötüsü, arzın en önemli kısmı sadece bir düzine kadar cüzdan tarafından tutuluyor – sularda bekleyen balinalar TikTok tüccarlarına ve Robinhood IOU yatırımcılarına atılmaya hazır. Elbette Musk, Dogecoin’i desteklemek istiyor ve şirketi SpaceX buna onay verdi, ancak aylarca ışık hızında hareket ettikten sonra, DOGE’nin aya gitmesi uzun zaman alabilir. 129 milyar DOGE arzı kesinlikle denkleme hiç yardımcı olmuyor.

Ethereum Classic (ETC)

Bu, New Coke piyasaya sürüldüğünde Coca-Cola Classic gibi bir durum değildi ve herkes daha iyi versiyonun geri dönüşü için yaygara kopardı. Hayır, Ethereum Classic, artık kimsenin gerçekten istemediği Ethereum blok zincirinin çatallanmış kalıntılarıdır, ancak yine de bir şekilde, piyasa değerine göre ilk 100 kripto pazarında yüksek bir sıralamaya sahiptir.

Ethereum Classic ayrıca kripto paraların çifte harcandığı ve zincirin itibarının sürekli olarak zarar gördüğü %51 saldırılarına karşı oldukça hassastır. Yine, para bu altcoine akmaya devam ediyor. İlginç bir şekilde, Dogecoin’den farklı olarak, ETC nadiren herhangi bir yutturmaca alır ve bunun yerine yeni gelenlerin daha ucuz “Ethereum” versiyonuyla karıştırılması sayesinde iyi performans gösterir gibi görünüyor.

NEO (NEO)

Bir zamanlar Çin’in Ethereum’u olarak nitelendirilen NEO, hiç de çok fazla bir şey ifade etmedi. Son boğa koşusu sırasında, kripto para birimi yükseldi ve ayrı bir GAS kriptosu olarak yer aldı.

NEO, bu döngüde hala eski tüm zamanların en yüksek seviyesinin oldukça altında kaldı ve piyasadaki henüz yeni bir rekora imza atmamış diğerlerinin aksine, NEO’nun bunu yapmak için çok az nedeni var, ancak kripto pazarında saygın bir yere tutunuyor zira şu an piyasa değerine göre ilk 100’de yer alıyor.

GAS kripto para biriminin de gücü tükendi ve şimdi bir zamanlar parçası olduğu ilk 100’ün yakınında bile değil. Bu projenin onu listede bu kadar yüksek tutan ne var?

quantitiy

Gerçek Değeri Olan Zayıflar: Önemsiz Üç Altcoin

Hype dalgalar halinde gelir ve gider ve şu anda tüm hype Dogecoin’e ve şu anda Ethereum’a yeni ortaya çıkan alternatif zincirlere odaklanmış olsa da, tıpkı Bitcoin etrafındaki duyarlılığın gösterdiği gibi, her an değişebilir.

Ancak duygu değişiklikleri de tersine çalışır. Kalabalık, sonunda gerçek değerdeki projelerin nihayet harekete geçtiğini anladığında, FOMO şiddetli olabilir. İşte çok geç olmadan dikkat etmek isteyebileceğiniz en hafife alınan üç madeni para.

Litecoin (LTC)

NEO’nun son döngüden yeni bir zirve yapmamış olması onun için büyük bir dezavantaj olsa da, Litecoin kılık değiştirmiş bir profesyonel. Litecoin, kıyaslandığında, bunun için çok daha fazlası var. Kodu Bitcoin’e çok benzer, ancak çok daha az enerji tüketiyor.

Litecoin, Elon Musk’ın Dogecoin hakkında çok sevdiği bir özelliğin yanı sıra, esasen Bitcoin’in en iyi özelliklerine sahiptir: scrypt madenciliği algoritması. Bir zamanlar dijital gümüş olarak adlandırılan altcoin, daha yeşil kripto para birimleri odak haline geldikçe yakında parlayabilir.

Bitcoin benzer bir kıtlık geçirdiğinde, Litecoin piyasadaki en hafife alınan altcoinlerden biridir.

Covesting (COV)

COV servis kripto parası, Covesting ürün ve hizmet ekosisteminde kullanılmak üzere tasarlanmış bir ERC-20 para birimidir ve değer önerisi, arz deflasyonunu teşvik eden geliştirici destekli belirteçlerle birlikte bu kullanımdan türetilmiştir.

Covesting kopya ticaret modülü gibi Covesting ürünlerinden elde edilen ücretlerin bir kısmı sistematik olarak yakılır. Yarım milyondan fazla COV tokeni zaten yakıldı ve Bitcoin’den daha az olan ve yalnızca daha da azalacak olan bir arz ile potansiyel dramatik olabilir.

COV tokenini stake etmek, token sahipleri için Covesting kopya alım satım modülünde takipçi limitlerini artırma, alım satım ücretlerini düşürme, kar payını artırma ve çok daha fazlası gibi çeşitli avantajların kilidini açar. Ve Covesting Getiri Hesapları 2021’in 3. çeyreğinde piyasaya sürüldüğünde, COV token staking, APY’leri 2 kata kadar artıracak ve oranları %35’e kadar çıkaracak. Stake yapmak aynı zamanda arzdan madeni paraları da alır. Geçici olmasına ve herhangi bir zamanda açılabilmesine rağmen, arz-talep dengesini de etkileyebilir.

Monero (XMR)

Bu gizlilik altcoini listemiz için bir sürpriz ama internet çağında gizliliğin değerini inkar etmek mümkün değil. Fidye yazılımları giderek daha yaygın hale geliyor ve siber suçluların para kazanmasının en popüler yolu. Bitcoin aynı zamanda devlet kurumlarının izlemesi daha kolay hale geliyor. Bu, Monero’nun karanlık ağda tercih edilen kripto ödeme seçeneği olarak Bitcoin’i devralmasına yol açtı.

Karaborsanın ve yeraltı dünyasının değerini asla küçümsemeyin. Bitcoin, karanlık ağda başladı ve internet ve DVD’ler gibi günümüzün en çok kullanılan teknolojilerinin çoğu, yetişkin film endüstrisi sayesinde popüler hale geldi. OnlyFans gibi gelişmekte olan bir sektör, özellikle ödemeler konusunda daha sağlam gizlilikten önemli ölçüde yararlanabilir.

Ve hükümetlerin kriptoyu çökertmesi ve belirli bir değer üzerindeki işlemler hakkında kapsamlı raporlama talep etmesiyle birlikte, Monero’nun şu anda tartışmasız kralı olan bir segment olan gizlilik madeni paraları gelişebilir.

Özet

Basitçe söylemek gerekirse, altcoinler, genel olarak daha fazla likiditeye ve daha fazla kurumsal ve düzenleyici desteğe sahip olan Bitcoin ve Ethereum’dan bile daha fazla spekülatif varlıklardır. Bu paralar, onları yaratabilecek ve kırabilecek hype döngülerinden geçer. Olumlu aşamalarda, bu paralar patlar ve Bitcoin’den kilometrelerce daha iyi performans gösterir. Ancak olumsuz tarafı, ilk tırmanışlarının %90’ını geri alma ve geç kalanları yok etme eğilimindedirler.

Bu nedenle, hangi madeni paraların değerinden çok daha fazla yutturmacaya sahip olduğunu ve ne zaman dışarı çıkıp ne zaman uzak duracağını bilmek zorunludur. Henüz büyük bir koşusu olmayanlar ve çok fazla nedeni olanlar, sadece başlamayı bekliyorlar. Bu coinleri hamlelerini yapmadan önce yakalamak, altcoinlerde tutarlı başarının ve hayatta kalmanın anahtarıdır.

Bu bir basın bultenidir, Coin Otağ herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!