Stellar (XLM) Fiyat Analizi: 1 Haftada %25 Yükseldi!

Stellar-xlm-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Son zamanlarda, 27 AB ülkesi ile Tayland arasında Stellar destekli bir havale zinciri oluştu.

Stellar (XLM) Neden Bu Kadar Fiyatlandı!

Velo Labs, Stellar XLM blok zincirini kullanarak yurt dışı ödeme hizmetlerini hızlandırdı. 17 milyar dolarlık havale işlemleri Stellar (XLM) blok zincirinde saklanacak ve Tempo Payments ve Bitazza ile ortak çalışılacak.

CoinMarketCap.com verilerine göre, XLM güncel olarak, son 24 saatte %4 artışla 0,33 dolardan işlem görüyor. Gece saatlerinde 0.35 değerine ulaşan XLM‘de son bir haftada %25 artışla görüldü.

Bu artışın temel sebebi olarak ise XLM’in 27 AB ülkesi ile Tayland arasında Stellar destekli bir havale zinciri oluşturması öne sürülüyor.

Stellar (XLM) Fiyat Analizi

Stellar, 10 Mayıs’ta 73 sentte zirve yaptıktan sonra 18 Temmuz’da XLM 21 sente düştü ve şu anda geçen ayın en düşük seviyesinden bu yana yaklaşık yüzde 70’lik bir artış sağladı.

XLM grafiğinde 1 günlük paritisine MA indikatörünün 50,100 ve 200’lük değerlerini yerleştirdiğimizde aslında bizlere büyük bir ipucu veriyor. Grafik üzerinde de görüldüğü gibi XLM MA50 değerini kırıp testini gerçekleştirdikten sonra kendini yukarı atmak istemiş ve yaklaşık olarak yüzde 30’luk bir kazanç sağlamış. MA100 değerini takılan XLM fiyatını yükseltmek istiyorsa öncelikle güncel olarak 0,35 değerinin üzerine mum kapanışı yapmalıdır. Bu değeri günlük grafikte 2 kere denemiş fakat ikisinde de satış yiyerek geri çekilme yaşadığı görülmektedir.

XLMUSDT

Ayrıca diğer indikatörlerden olan Stokastik RSI ve RSI değerlerine bakıldığında, RSI 70 seviyelerinde Stokastik RSI ise 100 seviyelerine yakın olduğu görülmektedir. Bu değerlerin üzerine çıktığında teknik olarak indikatörler biraz olsun rahatlamak isteyebilir. Fakat ne kadar çalışır onu bilemeyiz.

XLMUSDT

Şuan için tek söylenebilecek altcoin alımı yaparken bir gözünüzün BTC ekranında olması gerektiğidir.

Uyarı: Bu yazımızda sizlerle beraber Stellar (XLM) grafiğini inceledik. İçerikte yazmış olduğum bilgiler alım satım hedefi olarak görülmemeli, sadece kendi şahsi fikirlerimi içermektedir. Bu yüzden içerikte yapılan bu analiz herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Peki sizler 1 ay öncesinden XLM satın aldınız mı?

Şu anda XLM, 7,9 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve dünyanın en iyi 20 dijital varlığı arasında 20. sırada yer alıyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster