Stellar Lumens (XLM) yeniden ivme kazanacak mı ?

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Stellar Lumens (XLM), Bitcoin’nin boğa piyasası tarafından yönlendirilen satın alma baskısında bir artış kaydetti. Santiment, XRP ve ADA’nın yanı sıra XLM için sosyal hacimde bir artış olduğunu gösteriyor.

Son günlerde, Kripto piyasası bir konsolidasyon aşamasına geçmek için yükseliş eğiliminde bir ara verdi. Ancak bu hafta sonu boyunca yükseliş ivmesi geri dönmüş görünüyor. Ve yine, Stellar Lumens’in yerel kripto para birimi XLM, Piyasa değerine göre ilk 20 içinde en iyi performans gösterenlerden biri.

Bir hafta önceki düşüşten sonra iyileşen XLM, Son 24 saatte yatay hareketle yıllık en yüksek seviyesi olan 0,19 Dolar’da. Haftalık ve aylık grafikte XLM, Sırasıyla %83.43 ve %157 ile önemli kazançlar kaydetmektedir. Rallinin nedenlerinden biri kesinlikle Bitcoin’in fiyat gelişimiydi.

BTC, Yüksek düzeyde kurumsal benimseme sağlayarak, Kripto para birimlerinin yeni yatırımcılara yönelik ilgisinde yeni bir patlamaya yol açmış gibi görünüyor. Yayınlandığı sırada Bitcoin, önemli 18.000 dolar seviyesini yeniden kırmayı başardı. Josh Rager gibi yatırımcılar, Bu seviyenin üzerinde kalmayı başarırsa BTC için yükseliş eğiliminin devam edeceğini tahmin ettiler.

Aksi takdirde, Kripto para birimi yılın ortasında gördüğü seviyelere düşebilir. XLM’nin fiyatı onu her yönde takip edebilir. Bu anlamda analiz firması Cryptowatch belirtilen:

Stellar, 0.23 $ ‘lık zirvesinden %37 daha düşük bir düzeltme yapmasına rağmen, XLM bugün %11 ve son 0.145 $’ dan bu yana %30’un üzerinde geri döndü. XLM’nin günlük RSI’si hala ‘aşırı satın alınmış’ ve şimdi yükseliyor.

Stellar Lumens XLM

Kaynak: https://twitter.com/cryptowat_ch/status/1332305098316390400/photo/1

XLM’nin fiyatı benimsenmesiyle yükseliyor

CNF tarafından bildirildiği üzere, Stellar Lumens yakın zamanda XLM’nin fiyatını şüphesiz etkileyen bir dizi önemli duyuru yaptı. Örneğin, Settle Network, Arjantin ve Brezilya para birimlerine dayalı iki sabit para piyasaya sürdü. Stabilcoinler, Stellar’ın blok zinciri tarafından desteklenir.

Ek olarak, Stellar Development Foundation (SDF), Stellar Lumens’e yeni özellikler getirecek blockchain protokolü için bir güncelleme duyurdu. SDF’nin de belirttiği gibi, Güncelleme dedikleri gibi, Protokol 15, “daha geniş bir kitle için daha çekici” olan uygulama ve hizmetlerin entegrasyonuna izin verecektir.

Ayrıca Santiment firması tarafından yapılan analiz, XRP, ADA ve XLM’nin “sosyal hacimlerinde” önemli bir artış gördüğünü gösteriyor. Yani sosyal ağlarda yaptıkları arama ve bahsetme miktarı fiyatı ile artmıştır. Bu metrik düşmesine rağmen, Hala kripto endüstrisindeki ana trendler arasında yer alıyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$41,916.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook