Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriRipple (XRP) Direnç Seviyesinden Tepki Aldı! 11 Kasım 2022

  Ripple (XRP) Direnç Seviyesinden Tepki Aldı! 11 Kasım 2022

  -

  Direnç seviyesinden tepki alan Ripple için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

  Ripple (XRP) Kısa Vadeli Fiyat Analizi

  Ripple2314

  Anlık olarak 0.3865 dolardan işlem gören XRP direnç olarak belirlenen 0.4011 dolardan tepki almaktadır. Kurumsal ve hacimli yatırımcı tarafından ciddi satım bölgesi olarak belirlenen bu seviyeden kar alımı yapılmalıdır. Çünkü gelecek satışlar ile birlikte fiyat destek seviyesine yönelmek isteyecektir.

  Destek seviyesi olarak belirlenen seviye 0.3622 dolardır. Kurumsalların burada alım işlemi gerçekleştirmesi beklenmektedir. Çünkü bu seviye alım bölgesi olarak geçmektedir. İşleme yukarı yönlü bakıldığında fiyatta bir tepki oluşacaktır ve direnç seviyesi tekrar test edilmek istenecektir. (bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

  Ripple (XRP) Orta Vadeli Fiyat Analizi

  Ripple231

  Orta vadeli fiyat analizine baktığımızda karşımıza daha net yapılar çıkmaktadır. Direnç seviyesi olarak belirlenen 0.4045 dolardan bir tepki görülmektedir. Bu tepkinin bizleri destek seviyesi olarak belirlenen 0.3212 dolara kadar götürmesini bekleriz. Kurumsal ve hacimli yatırımcının oldukça baskın olduğu bu seviyeden yukarı yönlü bir alım gelecektir.  (bknz: Hareketli Ortalama Nedir?)

  Yukarıda bizleri bekleyen direnç ilk olarak öncesinde de belirttiğimiz gibi 0.4045 dolardır buradan satım baskısı gelebilir. Ancak bu baskı yeterli olmaz ise fiyat tekrar yukarı yönlü harekete geçmek isteyecektir. Yukarıda bizleri bekleyen güçlü direnç seviyesi 0.5256 dolardır. Bu seviyeden kar alımı yapılmalıdır. Çünkü fiyatta oluşacak tepki bizleri 0.4045 dolara geriletebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Bilal Tekmil
  Bilal Tekmil
  Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler