Diğer
  Ana SayfaRehberDRAC BRC Coin (DRAC) Nedir, Nasıl Satın Alınır?

  DRAC BRC Coin (DRAC) Nedir, Nasıl Satın Alınır?

  -

  DRAC BRC Coin, tarihte ilk defa gerçekleşen ağ genelindeki bir şifre çözme etkinliği ve ardından merkezi olmayan bir dinamik açık artırma oyunu ile oluşturulan, vampir Kont Drakula’dan esinlenen BRC-20 tabanlı bir kripto para birimidir. Bu makale, DRAC’ın ne olduğunu, nasıl satın alınacağını ve potansiyel kullanım alanlarını detaylandıracaktır.

  DRAC BRC Coin (DRAC) Nedir?

  drac-coin-nedir

  DRAC, BRC-20 tabanlı bir kripto para birimidir ve Kont Drakula’dan ve 1260 numarasından esinlenmiştir. Bu sayı, “vampir sayısı” olarak bilinir. DRAC, toplamda 106,824,000 tokena sahiptir ve her biri 1,260 token içerir. DRAC, blok zincir tarihindeki ilk ağ genelinde şifre çözme etkinliğinden ve ardından bir merkezi olmayan dinamik açık artırma oyunundan elde edildi.

  DRAC BRC Coin (DRAC) Token Ekonimisi

  DRAC, toplamda 106,824,000 token ile sınırlı bir arza sahiptir. Her bir token, 1,260 adet DRAC içerir. Bu, DRAC’ın değerinin kısmen sabit bir arza dayandığı anlamına gelir.

  DRAC BRC Coin (DRAC) Nasıl Satın Alınır?

  1. Önerdiğimiz borsa platformunda hesap açın.
  2. Hesabınıza uygun kripto para (USDT) veya fiat para (Dolar, GBP, EURO) yatırın.
  3. DRAC/USDT’yi arayın ve alım işlemi için emir girin.
  4. İşleminizin gerçekleşmesini bekleyin ve DRAC BRC Coin (DRAC)’lerinizi cüzdanınızda saklayın.

  DRAC BRC Coin (DRAC) ve diğer kripto paraları güvenle satın almak için önerdiğimiz borsayı kullanarak yatırım yapabilirsiniz.

  DRAC BRC Coin (DRAC) Kullanım Alanları

  DRAC tokenları, DACC platformunun yönetimine katılmak için kullanılabilir. Token sahipleri, platformun yönlendirilmesine ve güncellenmesine oy verme hakkına sahiptir. Ayrıca, platformda bazı işlemler gerçekleştirirken (örneğin içerik indirirken) kullanıcıların belirli ücretleri ödemesi gerekmektedir. DRAC, bu ücretleri ödemek için kullanılabilir ve kullanıcılar, $DRAC tutarak indirimler elde edebilirler. Ek olarak, platform, $DRAC sahiplerini ve kullanıcılarını, platform coinlerini dağıtarak veya diğer ödül mekanizmalarını kullanarak teşvik etmeyi planlamaktadır.

  DRAC BRC Coin (DRAC) Artıları Eksileri Nelerdir?

  DRAC’ın en büyük avantajı, BRC-20 tokenları arasında yer almasının yanı sıra, ilk ağ genelinde şifre çözme etkinliğinden kaynaklanan gizem ve cazibesidir. Bununla birlikte, merkezi olmayan bir dinamik açık artırma oyunu ile elde edilmiştir, bu da ona benzersiz bir özellik katmaktadır. Bunun yanında, DRAC tokenlarının platformda çeşitli haklar ve avantajlar sağladığı bir ekosistem vardır.
  Öte yandan, DRAC’ın bir dezavantajı, toplam token sayısının sınırlı olması ve bu nedenle yeni yatırımcılar için erişilebilirliğinin sınırlı olabileceğidir. Ayrıca, her ne kadar şifre çözme etkinliğinden kaynaklanan gizemli doğası cazip olsa da, bu aynı zamanda belirsizlik ve tahmin edilemezlik getirebilir.

  DRAC BRC Coin (DRAC) fiyatı gelecekte ne olacak?

  Herhangi bir kripto para biriminin gelecekteki fiyatını tahmin etmek oldukça zordur ve DRAC da bunlardan biri. DRAC’ın fiyatı, çeşitli faktörlere bağlı olacaktır, bu nedenle potansiyel yatırımcılar, yatırım yapmadan önce dikkatli bir araştırma yapmalıdır.

  DRAC BRC Coin (DRAC), Bitcoin Blockchaini ve Ordinals

  DRAC, BRC-20 standardını kullanan bir token olarak, Bitcoin blockchaini üzerinde çalışır. Bu, onun Bitcoin ve diğer BRC-20 tokenları ile aynı altyapıyı paylaştığı ve aynı güvenlik ve merkezi olmayan özelliklerden yararlandığı anlamına gelir.

  Sonuç

  DRAC BRC Coin, Kont Drakula ve “vampir sayısı”ndan esinlenerek oluşturulan ve BRC-20 standardını kullanan benzersiz bir kripto para birimidir. Dikkat çekici bir şifre çözme etkinliği ve merkezi olmayan bir dinamik açık artırma oyunu sonucunda oluşturulmuştur. DRAC tokenları, sahiplerine DACC platformu üzerinde çeşitli haklar ve avantajlar sağlar. Ancak, yatırımcılar, her zaman olduğu gibi, yatırım yapmadan önce dikkatli bir araştırma yapmalıdırlar. Yeni ve potansiyel yatırımcıların bu benzersiz kripto para birimini anlamalarına yardımcı olacak daha fazla bilgi ve kaynak sağlanacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler