Ana SayfaKripto Para AnalizleriBNB Coin Yatırımcıları Dikkat! BNB Kritik Bölgede!

BNB Coin Yatırımcıları Dikkat! BNB Kritik Bölgede!

-

Bitcoin ve kripto paralarda yatay fiyat hareketleri devam ediyor. Bu yazımızda BNB Coinin önemli destek ve direnç seviyelerini! Yazımızda sizlere aktardık!

Binance Coin Fiyat Analizi!

BNB fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 317.89$ seviyelerinden satış ile karşılaşarak düşüş hareketini 292.85$ seviyelerine kadar gerçekleştirdiğini görüyoruz. BNB yazı sırasında 308.16$ seviyelerinde hareket ediyor. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

Binance Coin önemli destek ve direnç bölgelerini incelediğimizde, en yakın destek bölgesi 284.45$ seviyelerinden hareket ediyor. BNB 318$ direnç bölgesinin üzerinde mum kapanışları yapması halinde yükseliş hareketini 332$ ve 360$ seviyelerine kadar devam edebilir. (Bknz: Binance Kurucusu Kimdir?)

Binance Coin 318$ fiyat seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışı yapamaz ise düşüş hareketini ilk etapta 284.45$ seviyelerine kadar yapabilir. BNB 284.45$ fiyat seviyesinin altında günlük mum kapanışı yaparsa düşüş hareketini bir sonraki önemli destek bölgesi olan 263.65$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

Binance Coin Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

BNB Önemli Destek Bölgeleri! 284.45$ -263.65$
BNB Önemli Direnç Bölgeleri! 318$ – 332.52$
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler