AKRO (Akropolis) Fiyat Analizi! Hangi Yöne Gidiyoruz?

Akropolis-

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

AKRO (Akropolis) nereye gidiyor? Son günlerde popülaritesi artan ve çıktığı günden bu güne yatırımcılarına ciddi miktarda para kazandıran AKRO, önümüzde ki dönemlerde nasıl bir fiyat hareketi gösterecek sizler için inceledik. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

AKRO Haftalık Grafik Görünümü

AKRO-HAFTALIK

Öncelikle analizimize haftalık grafikten başlıyoruz ve giderek zaman çizelgemizi daraltacağız.

Haftalık fiyat hareketi tablomuzda her mum bir haftayı temsil etmektedir. Grafiğe baktığımızda net olarak bir OBO formasyonu olduğunu ve bunun çalıştığını görüyoruz. Bu formasyonun ayak noktaları bize ilerleyen dönemlerde çok ciddi bir şekilde direnç seviyeleri olarak döneceğini düşünebiliriz. Şimdi gelin günlük grafik üzerinden inceleyelim.

AKRO Günlük Grafik Görünümü

AKRO-GUNLUK

AKRO grafiğimize artık daha yakından, günlük grafik üzerinden bakıyoruz. Günlük fiyat hareketi tablomuzda her mum bir günü temsil etmektedir. Artık bazı hareketleri çok daha net görebiliyoruz. Grafik üzerinde belirttiğimiz üzere OBO formasyonunun ilk ayağı karşımıza fib 0.236 seviyesi ile doğrulanmış güçlü bir direnç çıkarıyor. Onun haricinde turuncu çizgi düşen trendi kırdığımızı gösteriyor ancak bu da hacimsiz bir kırılım olduğu için dikkatli olmakta fayda var. Şimdi 4 saatlik grafiğe geçelim ve biraz daha yakından inceleyelim.

AKRO 4 Saatlik Grafik Görünümü

AKRO-4-SAAT

AKRO grafiğimize artık daha yakından, 4 saatlik grafik üzerinden bakıyoruz. 4 Saatlik fiyat hareketi tablomuzda her mum 4 saatlik bir zaman dilimini temsil etmektedir. Artık bazı hareketleri çok daha net görebiliyoruz. Grafiğe baktığımızda dikkatimizi çeken iki adet formasyon oluşumu mevcut. Şimdi gelin bu formasyonları, hedeflerini ve hedeflerine giderkenki süreçte nelerle karşılaşabileceğimize bakalım.

Öncelikle görmüş olduğumuz grafikte piyasanın yönüne bağlı olarak iki adet formasyon oluşma ihtimali masada bunu belirtmekte fayda var. Şu an için eğer piyasa olumlu yönde hareket ederse bir W formasyonumuz mevcut. Bu formasyonu pembe yön okları ile belirttik. W formasyonunun hedefi 0.03660 dolar. Ancak W formasyonu oluştuktan sonra kırmamız gereken direnç mantıksal anlamda çok fazla. Öncelikle kırmamız gerekn ilk direnç W formasyonun başlangıcı olan 0.025150 dolar seviyesi. Bundan sonra ise minör direnç seviyemiz olan 0.027480 dolar seviyesi geliyor. En kritik seviye ise OBO formasyonunun 1. ayak seviyesi olan ve fib 0.236 ile doğrulanan 0.3050 dolar seviyesi. Bu bahsettiğimiz bütün direnç seviyelerini kırarsak ancak formasyon hedefi olan 0.03660 dolara gelmemiz beklenebilir. Zor.

Şimdi ise kötü senaryo olan M formasyonuna bakalım. M formasyonu W’nun onaylanma seviyesinden direnç yememiz ardından da major destek seviyesi olan 0.013523 doların kırılması gerekiyor ki formasyonumuz onaylansın. Eğer M formasyonu onaylanırsa tahmini hedef olarak 0.0025 dolar diyebiliriz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster