UniSwap Fiyat Analizi! Direnci Kırmayı Başaramadı!

UniSwap Analizi!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

UniSwap paylaştığımız son analizin ardından güçlü bir artış göstererek yüzde 25 değer kazandı. Ancak burada direnç ile karşı karşıya!

UniSwap Direnci Kırabilecek Mi?

Direnci Kırmak İçin Uğraşıyor!
Direnci Kırmak İçin Uğraşıyor!

Geçtiğimiz haftalarda verdiğimiz direnç seviyesinin takibinin çok önemli olduğunu dile getirmiştik. UniSwap 22,46 dolar seviyesinde bulunan direnç seviyesini test etmesinin ardından kırmayı başaramadı ve gerilemeye başladı. Dirençlerden ret yiyen mumlarda bunu sıkça görebiliriz. Peki bu gerileme nereye kadar sürecek? Tekrar direnç seviyesini deneyerek kırmayı başarabilecek mi? İşte burada işin içine Bitcoin’in hareketleri giriyor diyebiliriz. Bu noktada direnci kıramayan Uniswap’in Bitcoin’in gerilemesi sebebi ile kıramadığı da düşünülüyor.

UNI Direnç Seviyesi!

Uni Direnç Seviyesi!
Uni Direnç Seviyesi!

Yukarıda belirttiğimiz üzere 22,46 dolar seviyesi son derece kritik bir seviyedir diyebiliriz. Aynı zamanda günlük grafiğimizde bir W formasyonunun onaylanacağı noktada bu seviyedir. Bu direnç seviyesinin ardından mevcut bir diğer seviye ise 29,37 dolar seviyesi diyebiliriz. Bu seviye aynı zamanda kırılması gereken ilk direncin olduğu bölgede bulunan W formasyonunun hedefi de diyebiliriz. Bu sebeple ilk direnç bölgesinin kırılması son derece önemli bir gelişme olacaktır. Bu fiyat hareketi içinde ilerleyen günlerde olumlu bir haber olarak karşımıza çıkabilir. Ancak bu seviyenin aşılması gereklidir diyebiliriz.

UNI Destek Seviyesi!

UniSwap Destek Seviyesi
UniSwap Destek Seviyesi

Popüler altcoin için olası bir düşüş senaryosunda tutunabileceği destek bölgelerinden ilki 18,51 dolar seviyesi diyebiliriz. Bu bölgeden tepki alması ilk direncine yakın olduğu için Uni tablosu için son derece olumlu bir hareket olacaktır. Ancak başaramaz ve desteği kaybederse bir diğer destek bölgesi 15,77 dolar gibi gözüküyor. Bu seviyenin atına Bitcoin düşüşünde gerilese de hızlı bir tepki alıp toparlanmayı başarmıştı. Bu bölgelerin korunması lider kripto para biriminin yapacağı hareketlere de bağlı diyebiliriz. Ancak UNİ şimdilik dirençten yediği ret ile geriliyor gibi gözüküyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster