UniSwap Analizi! Yükseliş Başladı Mı?

UniSwap Fiyat Analizi!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

UniSwap için yükseliş başladı mı? Popüler altcoin ralli için ilk adımını atacak mı? İşte detaylı bir inceleme ile UniSwap analizi!

UniSwap Yükselişe Mi Geçiyor?

UniSwap Yükselişe Mi Geçiyor?
UniSwap Yükselişe Mi Geçiyor?

Düşüş trendini kıran UNI, yatırımcılarını heyecanlandırmayı başarıyor. Bitcoin (BTC)’nin gerilemesi ile neredeyse tüm altcoinlerde fiyat düşüşü görülmüştü. Daha sonrasında bir çok kripto para tepki yükselişi ile toparlanma çabasına girmişti. Bununla birlikte Elon Musk’ın konuşmalarının da bir miktar piyasayı arttırdığı düşünülüyor. Yine de düşüş trendini kırmış olması yatırımcılara umut veriyor. Analistler ise UNI için bir yükselişin kapıda olabileceğini söylüyor. Özellikle de BTC’nin düşmemesi durumunda UNI için güzel günler gördüklerini belirtiyorlar.

UniSwap Destek Seviyesi!

UniSwap Destek Seviyesi!
UniSwap Destek Seviyesi!

UNI 21.70 seviyelerinde ki desteğini kaybettikten sonra gerilemeye başladı. Bunda elbet de lider kripto paranın düşüşünde etkisi var. UNI yazımızın yazıldığı esnada 17,73 dolar seviyelerinden işlem görüyor. En son düşüşte 16 dolar seviyesinde ki desteğin altına inse de hızlı bir toparlanma ile desteğin üzerine kendini atmayı başardı. Şu an için takip edilmesi gereken destek seviyesi ise 16 dolar. Ayrıca düşüş trendini yeni kırdığını ve retest yapma ihtimali olduğunu da söylemekte fayda var. Günlük tabloda şu an desteğine tutunmayı başarmış ve yükseliş trendine oturmuş gibi gözüküyor.

UniSwap Direnç Noktası!

UniSwap Direnç Seviyesi ve Hacim İndikatörü!
UniSwap Direnç Seviyesi ve Hacim İndikatörü!

UNI şu an da bir W ile karşı karşıya. Bu W formasyonunun onaylanması ve güçlü bir yükseliş görebilmemiz için 22.47 seviyesini görmesi gerekiyor. Bu seviyeden önce 20,72 dolarda bir direnç ile daha karşılaşma ihtimali yüksektir. Dirençleri başarılı bir şekilde kırması fiyatı 28 dolar seviyelerine taşıyabilir. Hacim’e baktığımızda ise bir yükseliş trendine oturduğunu ve bu hacmin bizi yukarılara taşıma ihtimalinin olduğunu görüyoruz. Hacim şu an desteğine çarpmış ve yükselişe hazır gibi duruyor dersek yanlış olmaz.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook