Diğer

  WhiteBIT CEO’su Volodymyr Nosov, Modern Kripto Para Piyasası Hakkında Soruları Yanıtlıyor

  2022 yılında kripto para birimleri, borsadaki durumu yansıtan meteorik bir değer düşüşü yaşadı. Böylesine köklü bir değişimin arkasında ne var? Peki kripto tüccarları ve yatırımcıları yakın gelecekte ne beklemeli?

  Kharkiv merkezli WhiteBIT şirketinin CEO’su Volodymyr Nosov ile sorularınızı yanıtlamak ve kripto endüstrisinin içinde bulunduğu duruma ışık tutmak için buradayız. Mevcut durum hakkında ihtiyacınız olan her şeyi gerçek bir uzmandan öğrenmek için okumaya devam edin.

  Kripto dünyasında şu anda neler oluyor?

  WhiteBIT CEO’su “Kripto para birimleri, özellikle son zamanlarda oldukça değişken dijital varlıklardır” dedi. “Çin’deki birçok kripto madenciliği bölgesi operasyonlarını önemli ölçüde azaltıyor. Ukrayna’daki savaş da kripto kışına katkıda bulundu, çünkü yatırımcılar belirsiz zamanlarda riske duyarlı varlıklardan kaçınma eğiliminde. Tüm bu faktörler piyasayı etkiliyor” diye ekledi.

  Pazarı yönlendiren faktörler nelerdir?

  Kripto para birimi değerinde birkaç gün içinde %70’e yukarı doğru bir düzeltme meydana gelebilir. Bu nedenle, her tüccar veya yatırımcının bunun neden olduğunu anlaması ve AVAX-USDT gibi çiftlerin fiyat hareketlerini kısa sürede tahmin edebilmesi gerekir. İşte WhiteBIT borsasının kurucusu Volodymyr Nosov’un bizimle paylaştığı en kritik nedenlerden bazıları.

  Dikkate alınması gereken ilk şey haberlerdir. WhiteBIT CEO’su Nosov, “Medya, kripto para birimi fiyat tahminleriyle ilgili bilgilerle halkı manipüle etmenin en etkili yoludur. Rastgele bir haber kitlesel paniğe ve korkuya neden olabilir”, diye ekledi.

  Siyaset geriden takip eder. WhiteBIT kurucusu bizimle şunları da paylaştı; “Çeşitli siyasi durumlar kripto para sektörünün gerçek imajına ciddi zarar verebilir. Örneğin, Kore’nin borsa sistemlerini kapatmasıyla ilgili haberler kripto değerini grafiğin altına çekti.”

  “Bir diğer önemli neden de güvenlik sorunları. Hacker saldırıları, birçok fon sahibinin fonlarını kaybetmesine yol açıyor. Bu tür olaylar zincirleme bir reaksiyon yaratabilir”, dedi.

  Yine de Volodymyr Nosov, “Elbette korku faktörü, karşılıklı etki ya da teknolojik ilerleme gibi daha pek çok şeyin de durum üzerinde etkisi var. Ancak yukarıda bahsi geçen üç tanesi en öne çıkanlardır” diye belirtti.

  Kriptoya yatırım yapmak güvenli mi?

  WhiteBIT şirket CEO’su, “WhiteBIT borsasında kullanıcılarımızın güvenliğine özen gösteriyoruz. Borsamız tüm KYC ve kara para aklama karşıtı gerekliliklere uygundur. Ayrıca WhiteBIT üzerinde çalışmayı daha da güvenli hale getirmek için kimlik doğrulamasını geçmenizi ve ek bir güvenlik katmanı olarak iki faktörlü kimlik doğrulama eklemenizi öneririz.

  Yine de bilgisayar korsanlarının saldırıları veya veri sızıntılarıyla ilgili haberler günümüzde nispeten yaygın olduğundan, güvenilir bir borsayı dikkatlice seçmelisiniz”, şeklindeki görüşlerini paylaştı.

  Şu anda kriptoya yatırım yapmak iyi bir fikir mi?

  Volodymyr Nosov, “Satın alma için en iyi zaman, buna hazır olduğunuz zamandır. Daha önce de söylediğim gibi, dijital varlıklar oldukça değişkendir. Eğer risk almak istiyorsanız, öncelikle neye yatırım yaptığınızı anladığınızdan emin olun ve bir strateji geliştirin. Unutmayın, asla kaybetmeye hazır olduğunuzdan daha fazla yatırım yapmamalısınız”, diyor.

  WhiteBIT borsası hakkında bilgi

  Whitebit-Trade
  Whitebit-Trade

  WhiteBIT, 2018 yılında Volodymyr Nosov tarafından Kharkiv, Ukrayna’da kurulmuş olan Avrupa’nın en büyük kripto borsasıdır. Volodymyr Nosov şirketin CEO’sudur.

  Başlangıçta Ukrayna merkezli küçük bir şirket, kullanıcıların dijital varlıkları alıp satmasına olanak veren bir platform kurdu. Bugün, sadece Kharkiv’de değil, sektörde lider konuma eriştiler. Bağımsız bir Hacken denetimine göre WhiteBIT, dünya çapında en güvenli 2 borsadan biridir.

  WhiteBIT kripto borsası, 20 kata kadar kaldıraçla marj ve vadeli işlemler, kazançlı bir referans programı, SMART Staking için en yüksek gelir oranları, Demo Token ismiyle sunduğu, alım satımın nasıl yapılacağını öğrenmek için ücretsiz bir token ve daha birçok farklı özellikleriyle piyasada tanınmaktadır. Ukrayna’nın Kharkiv kentinden gelen şirketin şu anda 600’den fazla kurum içi uzmanı ve dünya çapında yaklaşık 3 milyon kullanıcısı bulunuyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Balina, Kripto Piyasasındaki Toparlanma Ortasında 1.088 Trilyon SHIB’i Binance’e Aktardı

  Son sekiz gün boyunca devam eden kripto para piyasasındaki...

  Solana, Yenilikçi URL Tabanlı Solana İşlemleriyle Blockchain İşlemlerini Devrim Yaratıyor

  Solana Vakfı, blockchain ağını paylaşılabilir linkler kullanarak web siteleriyle...

  Ethereum Katman 2 Çözümü Blast, Büyük Borsa Listeleri ve Yaklaşmakta Olan Airdrop için Hazırlanıyor

  Ethereum Layer 2 çözümü Blast, yerel token'ını kısa süre...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Gate.io Rezervleri 6 Milyar Doları Aştı, 820 Milyon Dolar Rezerv Fazlasıyla Dijital Varlık Güvenliğini Ön Plana Çıkarıyor

  Bu makale, Gate.io'nun etkileyici rezerv büyümesine dalıyor ve kripto para piyasasında platformun bütünlüğünü güçlendiren ilerlemeleri ve güvenlik önlemlerini detaylandırıyor.

  CyberConnect Nedir ve CYBER Coin Nasıl Satın Alınır?

  CyberConnect ile devrim niteliğindeki Web3 tabanlı sosyal ağ paradigmalarını keşfedin ve CYBER coin'in aslında ne olduğunu öğrenin.

  Platform of Meme Coins (PAYU) Nedir? PAYU Nasıl Satın Alınır?

  Platform of meme coins (PAYU), kullanıcılara geleneksel memecoin deneyiminin ötesine geçen bir platform sunan yenilikçi bir projedir. Bu makalede, Platform of meme coins'in ne olduğunu, nasıl satın alınabileceğini ve daha fazlasını inceleyeceğiz.