Türkiye’ye Özel Bybit Trading Yarışması Başlıyor!

ByBit_Trading_Yarisma

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bybit, dünyanın önde gelen kripto varlık işlem platformlarından biri olarak kullanıcılarına kripto varlıklarla güvenle işlem yapabilecekleri, kullanıcı deneyiminin en üst düzeyde olduğu bir işlem deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. 

Kullanıcılarının kripto varlıklarla işlem deneyimini en üst düzeye çıkarma yolunda “Bybit ile Seviye Atlayın” mottosuyla hareket eden Bybit, değerli kullanıcılarını ödüllendirmek için yaptığı kampanyaları ve verdiği ödüllerle de kullanıcılarına seviye atlatıyor.

Bybit son olarak Türkiye’deki kullanıcılarına özel “Trading Yarışması” etkinliğini duyurdu.

Trading Becerilerinizi Tüm Kripto Alemine Göstermek İçin Bybit’in Trading Yarışması’na Katılın ve Muhteşem Ödülleri Kazanın! 

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel Trading Yarışması için kayıtlar, 8 Mart 2022 saat 20.00’de başlayacak ve 30 Mart 2022 saat 20.00’e kadar sürecek.

Trading Yarışması, 14 Mart 2022 saat 20.00’de başlayıp 1 Nisan 2022 saat 20.00’de sona erecek.

Trading yeteneklerinizi bireysel ya da takım olarak ispatlamak ve 18.000 USDT değerindeki ödül havuzundan payınızı almak için acele edin!

Bybit hesabı oluşturmak için tıklayabilirsiniz.

Trading yarışmasına takım olarak mı katılmak istiyorsunuz? 

Trading Yarışması’na etkinlik sayfasında yer alan formu doldurup takım olarak katılabilir ve yine etkinlik sayfasında yer alan formu doldurarak takımınıza yeni bir takım arkadaşı ekleyebilirsiniz.

Trading yarışmasına bireysel olarak mı katılmak istiyorsunuz? 

Bireysel yeteneklerinize güveniyorsanız ve bu konuda iddialıysanız etkinlik sayfasından bireysel olarak Trading Yarışması’na katılabilirsiniz.

18.000 USDT Değerinde Ödül Havuzu!

En yüksek Kâr/Zarar yüzdesine göre ilk üçe girmeyi başaran takımlar 8.000 USDT değerinde çekilebilir ödüllerin olduğu ödül havuzunu paylaşacakt.

En yüksek Kâr/Zarar yüzdesine göre ilk üçe girmeyi başaran bireysel kullanıcılar 8.000 USDT değerinde çekilebilir ödüllerin olduğu ödül havuzunu paylaşacak.

Takım yarışması kapsamında Vadeli İşlemler’de tüm işlem çiftlerinde 10.000.000 USDT değerinde işlem hacmine ulaşan tüm takımlar, 2.000 USDT değerinde trade ödülünü paylaşacak.

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel Trading Yarışması etkinliği ile ilgili “Hüküm ve Koşullar”ı ve etkinliğe ilişkin diğer detayları incelemek için etkinlik sayfasını ziyaret edin.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster