Diğer

  OpenSea’yı Satış Hacmiyle Sollayan ETH Merkezli NFT Marketiyle Tanışın!

  Blur, Mart ayının ilk yedi gününde Ocak ayı toplam pazar payını aştı.

  Ethereum NFT’lerinin hacmindeki düşüşe rağmen, CryptoPunks traderları Blur platformunu tercih etti. Blur NFT Marketplace, Ekim 2022’de lansmanını gerçekleştirse de, bu zamandan beri elde ettiği kayıtlar, platformun uzun ömürlü olmaya önem vermediğini gösteriyor.

  Blur NFT Marketi OpenSea’yı Solladı!

  Aynı zamanda bir agregatör olarak çalışan pazar yine dinlenmeden çalıştığını gösterdi. “Blur-red” görüntü her zaman bulanık değil Dune Analytics’e göre, Blur, Ethereum [ETH] NFT hacminin toplamının %80’inden fazlasını oluşturuyor.

  NFT Marketleri Sıralaması
  NFT Marketleri Sıralaması

  Bu durum Mart ayı boyunca geçerli oldu. Basın zamanında, blok zinciri sorgulama görselleştirme platformu, Blur’un hacminin 4119,82 ETH olduğunu ortaya koydu. Bu, OpenSea’in 1011,65 ETH’lik rakamlarının üzerindeydi, diğerleri ise LooksRare ve X2Y2 gibi, en üst ikiye kıyasla çok düşük satışlar kaydetti.

  Blur’un bu zamanda hızlı bir şekilde önem kazanması tesadüf değil. Bir hafta önce, pazar yerinde önemli bir pay alarak, saygı duyulan OpenSea’i geçti. Burada, pazardaki zaferin aynı zamanda dijital toplayıcıların satışlarının Şubat ayında dokuz ayın en yüksek seviyesine ulaşmasına da önemli bir katkısı olduğu belirtilmelidir.

  NFT Eşsiz alımlar ve satışlar
  NFT: Eşsiz alımlar ve satışlar

  Blur.io > NFT Pazar Yerleri?

  Ancak, BLUR tokeni konusunda kargaşa yaşandı. Yazının hazırlanmasından önce, token 30 günde %88,50 düştü. Ayrıca, Blur’un olağanüstü kaydı, daha geniş ETH NFT’lerinin satış hacmini olumlu yönde etkileyememiştir. Bu çıkarım, toplayıcıların alıcılarının geçen yedi günde %88,07 oranında azaldığını gösteren verilerden yapılabilir.

  Piyasa verilerinin bir değerlendirmesi, Bored Ape Yacht Club [BAYC]nın geçtiğimiz hafta satış hacmi sıralamalarında başı çektiğini ortaya koydu. Ancak, toplama hacmi hala düştü. O zaman Blur hacmindeki hızlı artışın arkasındaki isimler Cryptopunks ve Bored Ape Yatch Club olabilir mi?

  blur cryptopunks tarafından mı yükseltildi
  Blur.io Cryptopunks tarafından mı yükseltildi

  CryptoSlam’dan elde edilen daha fazla bilgi, CryptoPunks’ın işlemlerinde %100’lük bir artış kaydettiğini gösterdi. Bu patlama, 7 günlük dönemde %88,17 oranında artan 4,40 milyon dolarlık bir hacme itti. Daha derin bir araştırma, Paradigm destekli pazarın çoğu işlemlerden sorumlu olduğunu ortaya çıkardı.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Grayscale, Bitcoin ETF Çıkışlarında Tarihi Düşüş Kaydederken Piyasa Güveni Yükselişte

  Bu makale, Grayscale Yatırımlarının son performansına, spot Bitcoin ETF'lerindeki artışa ve genel piyasa hissiyatına derinlemesine dalıyor, kripto yatırımlarının gelecekteki yörüngesi hakkında içgörüler sunuyor.

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CyberConnect Nedir ve CYBER Coin Nasıl Satın Alınır?

  CyberConnect ile devrim niteliğindeki Web3 tabanlı sosyal ağ paradigmalarını keşfedin ve CYBER coin'in aslında ne olduğunu öğrenin.

  Platform of Meme Coins (PAYU) Nedir? PAYU Nasıl Satın Alınır?

  Platform of meme coins (PAYU), kullanıcılara geleneksel memecoin deneyiminin ötesine geçen bir platform sunan yenilikçi bir projedir. Bu makalede, Platform of meme coins'in ne olduğunu, nasıl satın alınabileceğini ve daha fazlasını inceleyeceğiz.

  Areon Network – Kararlı ve Ölçeklenebilir Bir Kripto Ekosistemi İçin Güç Veriyor

  Hızla gelişen bir kripto dünyasında, Areon Network, Bitcoin ve Ethereum gibi popüler blok zincirlerinde görülen ölçeklenebilirlik zorluklarını ele alan öncü bir Layer-1 kripto projesidir.