Ana SayfaSponsorOpenSea'yı Satış Hacmiyle Sollayan ETH Merkezli NFT Marketiyle Tanışın!

OpenSea’yı Satış Hacmiyle Sollayan ETH Merkezli NFT Marketiyle Tanışın!

-

Blur, Mart ayının ilk yedi gününde Ocak ayı toplam pazar payını aştı.

Ethereum NFT’lerinin hacmindeki düşüşe rağmen, CryptoPunks traderları Blur platformunu tercih etti. Blur NFT Marketplace, Ekim 2022’de lansmanını gerçekleştirse de, bu zamandan beri elde ettiği kayıtlar, platformun uzun ömürlü olmaya önem vermediğini gösteriyor.

Blur NFT Marketi OpenSea’yı Solladı!

Aynı zamanda bir agregatör olarak çalışan pazar yine dinlenmeden çalıştığını gösterdi. “Blur-red” görüntü her zaman bulanık değil Dune Analytics’e göre, Blur, Ethereum [ETH] NFT hacminin toplamının %80’inden fazlasını oluşturuyor.

NFT Marketleri Sıralaması
NFT Marketleri Sıralaması

Bu durum Mart ayı boyunca geçerli oldu. Basın zamanında, blok zinciri sorgulama görselleştirme platformu, Blur’un hacminin 4119,82 ETH olduğunu ortaya koydu. Bu, OpenSea’in 1011,65 ETH’lik rakamlarının üzerindeydi, diğerleri ise LooksRare ve X2Y2 gibi, en üst ikiye kıyasla çok düşük satışlar kaydetti.

Blur’un bu zamanda hızlı bir şekilde önem kazanması tesadüf değil. Bir hafta önce, pazar yerinde önemli bir pay alarak, saygı duyulan OpenSea’i geçti. Burada, pazardaki zaferin aynı zamanda dijital toplayıcıların satışlarının Şubat ayında dokuz ayın en yüksek seviyesine ulaşmasına da önemli bir katkısı olduğu belirtilmelidir.

NFT Eşsiz alımlar ve satışlar
NFT: Eşsiz alımlar ve satışlar

Blur.io > NFT Pazar Yerleri?

Ancak, BLUR tokeni konusunda kargaşa yaşandı. Yazının hazırlanmasından önce, token 30 günde %88,50 düştü. Ayrıca, Blur’un olağanüstü kaydı, daha geniş ETH NFT’lerinin satış hacmini olumlu yönde etkileyememiştir. Bu çıkarım, toplayıcıların alıcılarının geçen yedi günde %88,07 oranında azaldığını gösteren verilerden yapılabilir.

Piyasa verilerinin bir değerlendirmesi, Bored Ape Yacht Club [BAYC]nın geçtiğimiz hafta satış hacmi sıralamalarında başı çektiğini ortaya koydu. Ancak, toplama hacmi hala düştü. O zaman Blur hacmindeki hızlı artışın arkasındaki isimler Cryptopunks ve Bored Ape Yatch Club olabilir mi?

blur cryptopunks tarafından mı yükseltildi
Blur.io Cryptopunks tarafından mı yükseltildi

CryptoSlam’dan elde edilen daha fazla bilgi, CryptoPunks’ın işlemlerinde %100’lük bir artış kaydettiğini gösterdi. Bu patlama, 7 günlük dönemde %88,17 oranında artan 4,40 milyon dolarlık bir hacme itti. Daha derin bir araştırma, Paradigm destekli pazarın çoğu işlemlerden sorumlu olduğunu ortaya çıkardı.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin ve 32 Bin Dolar Senaryosu: Onchain, Teknik ve Piyasa Analizi

Bitcoin (BTC) için teknik yapılar, onchain verileri ve korku endeksi neler söylüyor? Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının incelemesi gereken verileri topladık!

XRP Coinbase’e Geri Dönüyor mu? Bilmeniz Gerekenler Burada!

ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, XRP topluluğuna en büyük sevinçlerden birini vermeyi düşünüyor olabilir. İşte detaylar!

Cardano 2022 Son Çeyrek Verileri Yayınlandı! ADA Fiyatı Ne Olacak?

Cardano (ADA) için 2022'nin son çeyreği raporları yayınlandı. Raporlara göre Cardano finansal çöküş yaşarken onchain hareketliliği devam...

Bitcoin 27k ile 2023’ün Yeni Yüksek Seviyesini Yaptı ve Shortları Sınırlandırdı!

Bitcoin (BTC), bir hafta içinde iki kez $26K fiyat seviyesini test etti. Yatırımcılar, ABD bankasının çöküşüne ve geleneksel bankacılık sistemine olan güvenin azalmasından sonra alternatif arayışında olan yatırımcılar BTC'ye kısmi olarak yakıt oldu.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler