Diğer

  Matchx M2 Pro Miner DataDash Meta-XP Dünyasına hoş geldiniz!

  Matchx M2 Pro Miner DataDash Meta-XP Dünyasına hoş geldiniz!

  M2 Pro madencilik topluluğumuzla birlikte, mevcut madencilik katılımınızı gerçekten merkezi olmayan, çok tokenlı bir madencilik deneyimine dönüştürmenin bir sonraki adımını kutluyoruz.

  Peki Yenilikler Neler?

  1. F-NFT’ler

  F-NFT’lerle tanışın veya bizim değişimizle “Fonksiyonel NFT’ler”. Madencilik sayfasının üst kısmında benzersiz bir dijital-yumurta keşfedeceksiniz.

  NFT

  2. Çoklu Token Madenciliği

  MXC, DHX, BTC ‘den sonra şimdi Polkadot yani DOT Tokenda M2 Pro Cihazı tarafından kazılmak üzere yolda. Beklenen tarih aralıkları 2022 sonu – 2023 ilk çeyrek.

  3. Meta-XP Halkaları

  Sizin kadar benzersiz, heyecan verici, yeni etkileşimli bir öğe. Meta-XP halkaları, çoklu token madenciliği yolculuğunuz boyunca ilerlemenizi doğru bir şekilde takip edebilmeniz için bireysel zincirlerde katılımcı madenciliğinizi gösterecek.

  M2PRO

  4. Altıgen Metaverse

  Metaverse’e yeni giriş, sürüm 1.0 ile başlar. Bu ilk sürüm sunumunda, M2 Pro Miner dağıtımına odaklanıyoruz. 

  Neden? Çünkü, küresel madencilik topluluğumuz olan sizinle birlikte, gerçek dünya veri bağlantısına yönelik temel adımı atıyoruz. Bunu yapmak için adil bir kapsama alanına ihtiyacımız var. Bu şekilde dünyanın en büyük Web3 IoT Veri Ağı haline geliyoruz. Her 10 M2 Pro için 2,4 km (1,5 mil) Altıgen(Hexagon) çap uygulayarak ağımızın adil bir şekilde yayılmasına izin vereceğiz.

  crypto

  5. Rakım ve Yön Faktörleri

  Bu faktörleri kaldırdık ve artık madencilik performansınızı etkilemeyecekler.

  Daha Fazla Bilgiye Nasıl Ulaşabilirim?

  M2 Pro Miner sahiplerinden birisi ve aynı zamanda Youtuber Umut Aktu konuda detaylı bilgileri kendi video serisinde anlatıyor: https://bit.ly/UmutAktu-MiningSerisi

  Ayrıca M2 Pro Miner’ın Türkiye Resmi Distribütörü G2U’nun Türk Yatırımcılara destek vermek için kurduğu telegrama da buradan ulaşabilirsiniz: https://t.me/mxcminingturkeyg2u

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.

  Bitcoin Fiyatı 51 Bin Dolar Civarında Dalgalanıyor: Spot Bitcoin ETF Piyasasındaki Son Veriler!

  Bitcoin fiyatındaki durgunluk devam ederken, spot Bitcoin ETF piyasasındaki para girişleri devam ediyor; Son veriler!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CyberConnect Nedir ve CYBER Coin Nasıl Satın Alınır?

  CyberConnect ile devrim niteliğindeki Web3 tabanlı sosyal ağ paradigmalarını keşfedin ve CYBER coin'in aslında ne olduğunu öğrenin.

  Platform of Meme Coins (PAYU) Nedir? PAYU Nasıl Satın Alınır?

  Platform of meme coins (PAYU), kullanıcılara geleneksel memecoin deneyiminin ötesine geçen bir platform sunan yenilikçi bir projedir. Bu makalede, Platform of meme coins'in ne olduğunu, nasıl satın alınabileceğini ve daha fazlasını inceleyeceğiz.

  Areon Network – Kararlı ve Ölçeklenebilir Bir Kripto Ekosistemi İçin Güç Veriyor

  Hızla gelişen bir kripto dünyasında, Areon Network, Bitcoin ve Ethereum gibi popüler blok zincirlerinde görülen ölçeklenebilirlik zorluklarını ele alan öncü bir Layer-1 kripto projesidir.