Ana SayfaSponsorMatchx M2 Pro Miner DataDash Meta-XP Dünyasına hoş geldiniz!

Matchx M2 Pro Miner DataDash Meta-XP Dünyasına hoş geldiniz!

-

Matchx M2 Pro Miner DataDash Meta-XP Dünyasına hoş geldiniz!

M2 Pro madencilik topluluğumuzla birlikte, mevcut madencilik katılımınızı gerçekten merkezi olmayan, çok tokenlı bir madencilik deneyimine dönüştürmenin bir sonraki adımını kutluyoruz.

Peki Yenilikler Neler?

1. F-NFT’ler

F-NFT’lerle tanışın veya bizim değişimizle “Fonksiyonel NFT’ler”. Madencilik sayfasının üst kısmında benzersiz bir dijital-yumurta keşfedeceksiniz.

NFT

2. Çoklu Token Madenciliği

MXC, DHX, BTC ‘den sonra şimdi Polkadot yani DOT Tokenda M2 Pro Cihazı tarafından kazılmak üzere yolda. Beklenen tarih aralıkları 2022 sonu – 2023 ilk çeyrek.

3. Meta-XP Halkaları

Sizin kadar benzersiz, heyecan verici, yeni etkileşimli bir öğe. Meta-XP halkaları, çoklu token madenciliği yolculuğunuz boyunca ilerlemenizi doğru bir şekilde takip edebilmeniz için bireysel zincirlerde katılımcı madenciliğinizi gösterecek.

M2PRO

4. Altıgen Metaverse

Metaverse’e yeni giriş, sürüm 1.0 ile başlar. Bu ilk sürüm sunumunda, M2 Pro Miner dağıtımına odaklanıyoruz. 

Neden? Çünkü, küresel madencilik topluluğumuz olan sizinle birlikte, gerçek dünya veri bağlantısına yönelik temel adımı atıyoruz. Bunu yapmak için adil bir kapsama alanına ihtiyacımız var. Bu şekilde dünyanın en büyük Web3 IoT Veri Ağı haline geliyoruz. Her 10 M2 Pro için 2,4 km (1,5 mil) Altıgen(Hexagon) çap uygulayarak ağımızın adil bir şekilde yayılmasına izin vereceğiz.

crypto

5. Rakım ve Yön Faktörleri

Bu faktörleri kaldırdık ve artık madencilik performansınızı etkilemeyecekler.

Daha Fazla Bilgiye Nasıl Ulaşabilirim?

M2 Pro Miner sahiplerinden birisi ve aynı zamanda Youtuber Umut Aktu konuda detaylı bilgileri kendi video serisinde anlatıyor: https://bit.ly/UmutAktu-MiningSerisi

Ayrıca M2 Pro Miner’ın Türkiye Resmi Distribütörü G2U’nun Türk Yatırımcılara destek vermek için kurduğu telegrama da buradan ulaşabilirsiniz: https://t.me/mxcminingturkeyg2u

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler