Ana SayfaSponsorPRMamoru Borsası VIP Yatırımcılar için Genesis Üyelik NFT'sini Başlattı!

Mamoru Borsası VIP Yatırımcılar için Genesis Üyelik NFT’sini Başlattı!

-

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, trade’den kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunuyor.

8 Eylül 2022 – NEW YORK – 100 milyon dolardan fazla varlığı yöneten küresel bir dijital varlık finansal hizmetler grubu olan Mamoru, bugün, Mamoru’nun kripto borsasının kullanıcılarına ödül kazanma fırsatı sunan, kamu hizmeti odaklı Genesis Üyelik NFT’nin lansmanını duyurdu. platformla etkileşime girerek özel üye avantajlarına erişim sağlayabilirsiniz. Mamoru’nun tüm faaliyet alanlarında genişleme planları ile birlikte, Türkiye’de yerleşik Mamoru kullanıcıları için min öncesi kayıt mevcut.

Mamoru tarafından başlatılan ilk koleksiyon olan Genesis Üyesi NFT koleksiyonu, borsaya üyeliğin kanıtını temsil eder ve Mamoru Earn, VIP ticaretten kazanılan, 7/24 müşteri hizmetleri aracılığıyla belirli kriptolarda daha yüksek getiri ile kullanıcı katma değerini artırır, ve kapsamlı blockchain influencerları ve profesyonel tüccarlar ağına sahip özel sosyal etkinliklerle işi daha eğlenceli bir hale getirmeyi hedefler. Genesis Üyeleri ayrıca efsanevi 3D sanatçısı ve heykeltıraş Ethan Ho tarafından tasarlanan gelecekteki benzersiz avatar NFT’leri koleksiyonuna erişim kazanacaklar.

Küresel finans firması AP Capital tarafından desteklenen Mamoru, temel değişimini yerelleştirmeyi göz önünde bulundurarak tasarladı ve faaliyet gösterdiği her ülkedeki kullanıcılar için özel bir deneyim sunuyor. Şirketin teknoloji, piyasa yapıcılığı ve risk sermayesi geçmişlerinden gelen erişim ve liderlik uzmanlığı, hem düzenleyicilerin hem de tüccarların yerel ihtiyaçlarını karşılarken kurumsal düzeyde güvenlik ve likiditeye erişim sağlar.

Genesis Üyelik NFT’nin ücretsiz üretim beyaz listesine hak kazanmak için https://www.mamoru.com.tr/tr adresinden bir hesap açın.

Daha fazla bilgi veya röportaj talebinde bulunmak için lütfen mamoru@wachsman.com adresinden Andy Johnson ile iletişime geçebilirsiniz.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler