Diğer

  Globiance ile Tanışın! Globiance Nedir? Güvenilir midir?

  Globiance, banka ve kripto takas hizmetlerini bir arada birleştiren bir değişim platformudur.

  Globiance’ın arkasındaki ana kurucuları Irina ve Oliver Marco La Rosa, Alex Pfau ve Sascha La Rosa’dır.  

  Oliver, Frankfurt’ta CitiBank ile yaklaşık 8 yıl boyunca bir ekip yönetti. Ekip, CitiBank’ın 7/24 BT desteğini üstlendi. Ardından Oliver ve Sascha, şirketin genel merkezini Malta’ya taşıdı ve Globiance başlamadan önce 5 yıl daha 7 Avrupa Ülkesinde bankalara hizmet vermeye devam etti. Alex, CTO bir Altyapı uzmanıdır ve dünya çapında birçok büyük banka ve diğer işletmeler için çalışmaktadır. Irina, psikoloji alanında bir geçmişe sahiptir ve Globiance’ın Baş İnsan Sorumlusu’dur ve aynı zamanda iş geliştirme alanında çalışmaktadır. Baş Uyum Görevlisi Lilit, daha önce büyük bir bankada uyum departmanının başındaydı. Philipp CIO, bir Avrupa Bankacılık Grubunda 20 yıl BT Operasyonları yöneticisiydi. Georgi, 16 yıldan fazla bir süredir banka veya şube müdürüydü. Globiance ekibi, bu grubu başarıyla oluşturmak için gerekli altyapıya sahiptir.  Uyumluluk, Ödemeler, Bankacılık ve BT. Lider geliştirici Rudresh, XDC topluluğu içinde de oldukça tanınır. 

  Bugün Globiance dünya çapında 150 kişiyi istihdam etmektedir.

  Globiance

  13 yılı aşkın bankaları destek deneyimiyle, geleneksel bankacılık sistemlerini dijital varlıklarla “birlikte” tek bir değişim platformunda birleştirecek küresel bir finansal sistem yaratma fikri doğdu. 

  Globiance, tek bir platformda birleştirilmiş bir Banka ve Kripto para borsasıdır. Hem Merkezi hem de Merkezi olmayan döviz hizmetleri ile Bankacılık hizmetleri sunar. Günlük finansal işlemlerinizi tek bir yerden rahatlıkla yönetebilirsiniz. 

  XDC ağı üzerine kurulu bir 3.0 Blockchain ve Xinfin teknolojisi. Mevcut en hızlı ağlardan biridir. İşlem başına şaşırtıcı 2-3 saniyelik işlem süresiyle işlem başına ortalama 0.0001 USD ile en ucuz ücretlere sahiptir. Globiance ölçeklenebilir ve CEX, DEX, asgari düzeyde, güvenli, çevrimiçi cüzdan ve alışveriş ve diğer işlemler için bir banka kartı da dahil olmak üzere çevrimiçi bankacılık özellikleri sağlar. 

  Globiance’ın ana tokeni olan GBEX, dünya çapında Globiance Platformlarının Yerel belirtecidir. 

  XDC Network (XinFin) tabanlıdır ve Globiance platformunda ücret ödemek için kullanılır.  

  GBEX Devrimci Bir Tokendir – Daha önce yalnızca ‘meme tokenlerde’ mevcut olan özelliklerle birleştirilmiş bir değişim tokenidir. 

  Şimdiye kadar! Globiance’ın deflasyonist tasarımı, her işlemde toplam arzı neredeyse eritiyor. Globiance Borsası’ndaki artan hacim, bir ‘son yakıcı’ olarak işlev görür – dünya çapında Globiance Platformlarında yapılan her ticaret için yanma ve ödülleri arttırır! 

  GBEX tokeni ilk olarak Temmuz 2021’de ön satışa sunuldu ve “sınırlı süre” teklifinin süresi dolmadan çok önce tükendi. GBEX, Kasım 2021’den beri halka açık olarak işlem görüyor.  

  0.000000001 fiyatından başladı,  0.0000003-4 USD fiyat aralığına ulaştı ve 0.00000284 ATH ile zaten 1 milyar piyasa değerini aştı. 

  Fiyatlardaki mevcut düşüşle birlikte, tamamen düşük değerli bir varlıktır ve bir sonraki yükselişten önce GBEX tokenlerini düşük bir fiyata elde etmek için büyük bir fırsattır. 

  - PEPE'yi kaçırdıysan üzülme -
  Onlarca Gemi Tıkla Satın Al!

   Neden Globiance’a yatırım yapmalısınız?  

  Globiance, ISO20022 uyumludur ve Borsa Piyasası endüstrisinde bir hane adı olmaya ayarlanmıştır. Kolay, hızlı, güvenli ve CEX’te yapılan her bir işlem için sahiplerine GBEX ödülleri ödüyor. Globiance ayrıca, yakında piyasaya sürülecek olan tavsiyeler için ödüller de sunuyor – Stake. Yatırımcısına geri veriyor. Uzun vadeli bir yatırım olarak Gobiance, Kuşak zenginliği yaratma potansiyeline sahiptir. 

  GBEX jetonuna sahip olduğunuzda, her gün daha fazla GBEX alırsınız! Ne kadar çok sahiplenirsen, o kadar çok alırsın. 

  Temmuz ayında başlayan referans sistemi, tanıtımlarınızın işlem ücretlerinin komisyonlarını ve yine ücretsiz GBEX’i sağlayacaktır.

  “Bazı insanlar emeklilik planları olarak GBEX’ten bahsediyor ve bence bunu yapmakta haklılar.” 

       ~ Oliver Marco La Rosa  

  Globiance bir vizyon olarak başladı, ancak hızla dijital Varlık dünyasındaki operasyonlar için bir devrim haline geliyor. 

  Globiance hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ayrıntılar için globiance.com’u ziyaret edin.  

  GBEX aşağıdaki borsalarda satın alınabilir;  

  – GlobianceCEX (https://eu.globiance.com/) (CEX) 

   – D’CENT (mobil) veya XDCPay (tarayıcı) aracılığıyla GlobianceDEX (https://dex.globiance.com/) (DEX). 

   Globiance Uygulamasını bugün indirin ve ödüllerinizi kazanmaya başlayın! 

  Tokenleri ayrıca LBANK, İndoex, Bitrue, ProBit ve Bitmart’tan da satın alabilirsiniz.  

  Türkçe GBEX sayfası: gbextr.com 

  İngilizce ana sayfa: globiance.com 

  İngilizce GBEX sayfası: gbex.exchange

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Web3 Geliştirmelerinde ABD’de Ethereum, Asya ve Avrupa’da BNB Öne Çıkıyor!

  Kripto altyapı sağlayıcısı Chainstack'ın raporuna göre, Ethereum ABD'de web3 geliştirici etkinliğini domine ediyor: Diğer projeler ne durumda?

  ABD Dolar Endeksi Zayıflarken, Bitcoin Fiyatı 27 Bin Doların Üzerine Tutunmayı Hedefliyor!

  ABD Dolar endeksinin 106.8 puanlık zirvesinden düşüşe geçmesiyle birlikte Bitcoin fiyatı hız kazandı: BTC 27 bin dolar üzerinde işlem görüyor!

  ABD Doları, G20 Ülkelerinin Para Birimlerinden İyi Performans Gösteriyor: Peki Ya Bitcoin?

  Tüm zamanların en kötü enflasyonlarından birini yaşamasına rağmen, ABD doları hala çok güçlü: Bitcoin, ABD dolarını devirmeyi başardı!

  En Az 1 Bitcoin Tutan Adresler Yeni Bir Rekora Ulaştı: Yatırımcılar Hala Çok İyimser!

  En az 1 Bitcoin tutan adreslerin sayısı Glassnode verilerine göre bugün yeni bir rekora ulaştı: Daha fazla yükseliş kapıda mı?

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  XRP Fiyatındaki Kritik Destek ve Direnç Noktaları! 28 Eylül Güncel XRP Fiyat Analizi!

  XRP fiyatı, 0.50 dolar seviyesinin üzerinde ilerlemeye çalışıyor ancak yeterince yükseliş gerçekleştiremedi: Kırması gereken önemli direnç noktaları!

  Ethereum Fiyatında Bir Sonraki Hedef Nedir? 28 Eylül Güncel ETH Analizi!

  Ethereum fiyatı 1600 dolar seviyesinin üzerine tutunmayı başardı: ETH'nin daha fazla yükselmesi için bu direnç seviyelerini kırması gerekiyor!

  28 Eylül Güncel BTC Fiyat Analizi: Yatırımcılar Bitcoin’deki Bu Kritik Seviyelere Dikkat Etmeli!

  Güncel BTC analizimizde, kısa, orta ve uzun vadeli görünümleri değerlendiriyoruz: Bitcoin'in yükselmeye devam etmesi için bu seviyeler önemli olacak!

  Tellor (TRB) Bu Desteğe Tutunursa Yükseliş Devam Edebilir! 28 Eylül TRB Coin Analizi!

  Güncel TRB analizimizde, kısa, orta ve uzun vadeli görünümleri değerlendirdik: TRB coin yükseliş hareketini devam ettirebilecek mi?

  Terra (LUNA) 2024 – 2030 Fiyat Tahminleri: LUNA Coin Önümüzdeki Yıllarda Kaç Dolar Olacak?

  Terra (LUNA) son dönemdeki yükselişi ile dikkatleri üzerine topluyor: LUNA coin için 2024 - 2030 fiyat tahminleri COINOTAG'da!
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CyberConnect Nedir ve CYBER Coin Nasıl Satın Alınır?

  CyberConnect ile devrim niteliğindeki Web3 tabanlı sosyal ağ paradigmalarını keşfedin ve CYBER coin'in aslında ne olduğunu öğrenin.

  Platform of Meme Coins (PAYU) Nedir? PAYU Nasıl Satın Alınır?

  Platform of meme coins (PAYU), kullanıcılara geleneksel memecoin deneyiminin ötesine geçen bir platform sunan yenilikçi bir projedir. Bu makalede, Platform of meme coins'in ne olduğunu, nasıl satın alınabileceğini ve daha fazlasını inceleyeceğiz.

  Areon Network – Kararlı ve Ölçeklenebilir Bir Kripto Ekosistemi İçin Güç Veriyor

  Hızla gelişen bir kripto dünyasında, Areon Network, Bitcoin ve Ethereum gibi popüler blok zincirlerinde görülen ölçeklenebilirlik zorluklarını ele alan öncü bir Layer-1 kripto projesidir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz