Ana SayfaSponsorGate.io Spot ve Sözleşmeli Piyasalarda Zero-Fee İmkanı Sunuyor!

Gate.io Spot ve Sözleşmeli Piyasalarda Zero-Fee İmkanı Sunuyor!

-

Düşük ücretlerden daha iyi olan nedir? Ücretin olmamasıdır. Gate.io, çoğu spot ve sözleşmeli piyasa işlem çiftinde SIFIR işlem ücretini duyurmaktan heyecan duymaktadır. Ücretsiz yapı, sırasıyla spot ve diğer pazarlar için 16 Eylül’de (UTC) ve ardından 20 Eylül’de (UTC) olmak üzere iki aşamada başlatılacak.

Borsa için çığır açan bir yılın ardından, ücretlerdeki bu radikal değişiklik, kripto topluluğuna geri vermek için iddialı bir hareket. Bu ölçekte ücretlerin kaldırılması, diğer ana akım borsalarda kolay kolay görebileceğiniz bir şey değildir ve Gate.io’yu kripto ticareti için endüstrinin en uygun fiyatlı platformu haline getirir.

Zero-Fee Etkisi

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya bir iyi niyet göstergesi olarak, tüm spot piyasa USD, BTC ve ETH kotasyon döviz alım satım çiftlerinde ve BTC/USDT’de yapıcı ve alıcı ücretleri 16 Eylül (UTC) itibarıyla tamamen kaldırılmıştır.
20 Eylül 10:00 (UTC) itibariyle, tüm spot ETF çiftleri, USD-M ve BTC-M sürekli vadeli işlem çiftleri, USDT-M ve BTC-M teslimat vadeli işlem çiftleri için ücret alınmayacaktır.

Gateio-Eylul1620-Fees-Komisyonlar

USDC, TUSD, PAX, BUSD ve HUSD gibi USD’ye sabitlenmiş sabit paralar USD cinsindendir ve dönüştürmeye gerek kalmadan ve hiçbir ücret ödemeden USD spot çiftleri olarak alınıp satılabilir. USD ile sabitlenmiş ahırlar piyasada en çok işlem gören sabit paralar olduğundan, hiçbir ücret ödememek alım satımı çok daha ucuz hale getirmeye yardımcı olur. Bu indirimli ücretler, bir sonraki duyuruya kadar süresiz olarak yürürlükte kalacaktır.

Şimdi üye olarak Gate.io’nun eşsiz zero-fee kampanyasından faydalanabilirsiniz. 

Kripto topluluğuyla birleşti

Kripto piyasası bu yıl şimdiye kadar oldukça durgun geçti, bu nedenle Gate.io, fırtınayı birlikte atlatabilmeleri için kullanıcılara yardım ediyor.
Son zamanlarda, Ethereum’un Birleşmesi, destekçilerinin ve tüm kripto topluluğunun ilgisini çekmeyi başardı. ETH’yi ücretsiz olarak takas etme yeteneği, Ethereum topluluğunu ve bir uzantısı olarak gelişen ekosistemini destekleyecektir. Ve devam eden ayı piyasasına bakılmaksızın, Bitcoin hala geniş bir farkla en çok işlem gören dijital varlık olarak duruyor. BTC’yi ücretsiz bir varlık yapmak, milyonlarca kullanıcının ticaret deneyimini kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Daha az ücret. Daha az endişe.

Gate.io, alım satım işlemlerini güvenli, kolay ve düşük maliyetli bir deneyim haline getirir, böylece yatırımcılar pozisyonlarına ve stratejilerine daha iyi odaklanabilir ve geri kalanı hakkında daha az endişe duyabilir.
Trade feeleri ortadan kaldırmak, Gate.io’nun yenilenen marka bilinci oluşturma, platform genelinde daha düşük ve daha esnek ücretler, multi-milyon dolarlık maksimum ödül havuzlu ticaret yarışmaları ve çok daha fazlasını içeren 9. yıl dönümünün ardından bir başka kullanıcı deneyimi geliştirmesidir.

Gate.io’da kullanıcı varlık güvenliği her zaman bir numaralı önceliktir. Onaylı bir firma tarafından doğrulanabilir kullanıcı varlık rezervleri denetimi sağlayan ilk borsaydı ve şu anda başka bir denetim sürecinde. Yani borsadaki tüm kullanıcı varlıkları gerçekten tutulur ve herhangi bir zamanda çekilebilir.

Yaklaşık on yıllık iyileştirme, ince ayar ve endüstri deneyimi ile Gate.io, dünya çapında milyonlarca kripto kullanıcısı tarafından güvenilen kapsamlı ve güvenli bir ticaret deneyimi sunar. Kullanıcılar, spot ve vadeli işlem piyasasında 2.500’den fazla işlem çiftinde 1.500’den fazla kripto para ticareti yapabilir ve ödünç verme, sözleşmeler, seçenekler, NFT’ler, Web3, kopya alım satımı, özel ücret indirimleri ve bonus ödüllerine erişebilir.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler