FTM Fiyat Analizi! Fantom İçin Beklentiler!

Fantom Fiyat Analizi!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Popüler kripto para birimi FTM için önemli seviyeleri ele alacağız. Destek ve direnç bölgelerini paylaşacağız. İşte Fantom fiyat analizi!

Fantom Yatırımcılarını Neler Bekliyor?

OBV İndikatörünün Mayıs Ayından Beri İlk Defa Çıktığı Seviye!
OBV İndikatörünün Mayıs Ayından Beri İlk Defa Çıktığı Seviye!

FTM şu an için bir süredir ilerlediği yatay çizgiyi koruyor gibi gözüküyor. MACD indikatörü günlük tabloda satım sinyalini önceden vermiş gibi duruyor. Ancak hacimde bir toparlanma olduğunu da söyleyebiliriz. Popüler hacim indikatörü OBV (Denge İşlem Hacmi) bizlere hacmin Mayıs ayının son günlerinden beri görmediğimiz bir seviyede olduğunu gösteriyor. Bunun fiyat hareketi için olumlu bir gelişme olabileceğinden bahseden analistler kripto varlığa giren paranın önemine dikkat çekiyor.

FTM Direnç Seviyeleri!

FTM Direnç Seviyeleri!
FTM Direnç Seviyeleri!

Uzun süredir bir range içinde hareket eden FTM için karşısında bulunan ilk direnç seviyesi 0,2590 dolar seviyesi. Bu bölgeyi bir süredir test eden Fantom zaman zaman üzerine çıkmayı başarsa da bir günlük mum kapanışı yapmayı başaramamıştı. Attığı fitillerin ardından geri çekilme yaşamıştı. Bir sonraki direnç bölgesi ise 0,32186 dolar bölgesi diyebiliriz. Bu bölge aynı zamanda FTM için 20 Haziran tarihinden bu yana denenmemiş bir direnç bölgesidir. Bu seviyeyi kırmak için arkasına güçlü bir momentum alması direncin kırılmasını kolaylaştıracaktır. Bu seviyelerin takip edilmesi FTM fiyat hareketinin tahmin edilmesinde büyük rol oynayabilir.

FTM Destek Seviyeleri!

FTM Destek Seviyeleri!
FTM Destek Seviyeleri!

Şu an için tutunması muhtemel bölgelerden biri 0,22293 dolar seviyesi gibi gözüküyor. Sert Bitcoin düşüşünün ardından bu bölgenin altına inilse de geri toparlamış ve tekrar destek olarak çalışmaya başladığı görülüyor. Buranın kırılması halinde bir alt seviyede olan destek sert BTC düşüşünde tutunarak tepki aldığımız yer olarak kabul edilebilir. Bu bölge ise 0,15950 dolar seviyedir. Fantom için bu seviyelerin üzerinde kalmak dirençleri test ederek yıpratmasına da imkan sağlar diyebiliriz. Bu sebeple seviyelerin takibinin yapılması son derece önemlidir. Ayrıca BTC fiyat hareketlenmesi de bizlere yol gösterecek verilerden biridir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster