Diğer

  Bitcoin Yükseliyor Altcoinler Takip Ediyor! Genel Piyasa Analizi

  Bitcoin fiyatı 40.000 dolara doğru yükselmeye devam ediyor. Ethereum 2.300 dolar direncinin üzerine yerleşti, XRP 0.700 doları test edebilir. BTT, RUNE, LINA,VET ve AMP %22-47 arttı. Bitcoin fiyatı 35.000 dolar direncinin üzerinde güçlü bir yükseliş başlattı. Bitcoin, düzeltmeden önce 40.000 dolara yakın işlem gördü. Benzer şekilde, çoğu büyük altcoin yükseliş işaretleri gösteriyor. ETH şu anda 2.300 dolar direnç bölgesinin üzerinde işlem görüyor. XRP 0.700 dolar direnç bölgesine doğru yükselebilir.

  Bitcoin fiyatı ne olacak?

  Bitcoin

  Amazon ile ilgili spekülasyonlar ve kısa süreli bir daralmanın körüklediği güçlü bir rallinin ardından, bitcoin fiyatı 40.000 dolar direncini aşmak için mücadele ediyor. Şu anda 39.500 dolar bölgesinin üzerinde konsolide oluyor. Aşağı yönde ilk destek 38.000 dolar seviyesinin yakınında. İlk büyük destek şu anda 37.800 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor ve bunun altında fiyat 37.200 doları test eder.
  Yukarı yönde, ani bir direnç 39.200 dolar yakınında, bunun üzerinde fiyat 40.000 dolar direnç bölgesini tekrar ziyaret eder.

  Ethereum fiyatı ne olacak?

  ethereum

  Ethereum fiyatı, 2.250 dolar direnç bölgesini kırdıktan sonra hız kazandı. ETH şu anda 2.300 doların üzerinde işlem görüyor. İlk kilit engel 2.350 dolar seviyesinin yakınında. Boğalar hareket halinde kalırsa, fiyat kısa vadede 2.420 dolar direnç seviyesini test eder.
  Aşağı yönlü bir düzeltme varsa, fiyat 2.280 dolar seviyesinin yakınında teklif bulmalı. Bir sonraki büyük destek 2.250 dolar seviyesinin yakınında.

  ADA, LTC, DOGE ve XRP fiyatı

  • Cardano (ADA) yüzde 10 arttı ve 1.30 dolar seviyesinin üzerinde olumlu işaretler gösteriyor. ADA, 1.38 dolar seviyesine doğru yükselmeye devam ediyor. Ana kırılma bölgesi şu anda 1.40 dolar seviyesinin yakınında. Aşağı yönde, fiyat 1.30 dolar seviyesinin yakınında sabit kalmalı.
  • Litecoin (LTC), 135 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Şu anda 140 dolar seviyesinin yakınında büyük bir engelle karşı karşıya. 140 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, 150 dolar seviyesine doğru bir hareketin hızını belirleyebilir. Aşağı yönde, fiyat 130 dolar seviyesinin yakınında sabit kalır.
  • Dogecoin (DOGE) 0.220 dolar direncini kırdı. Boğalar 0.220 doların üzerinde güç kazanıyor. Hareket halinde kalırlarsa, fiyat kısa vadede 0.25 dolar seviyesini test eder. Aşağı yönde, 0.200 dolar seviyesi cılız bir destek.
  • XRP(Ripple) fiyatı 0.635 dolar ve 0.655 dolar direnç seviyelerinin üzerinde hızlanır. Ani bir direnç 0.680 dolar seviyesinin yakınında. Yukarı yönde bir sonraki büyük direnç, boğaların dirençle karşılaşabileceği 0.700 dolar seviyesinin yakınında.

  Diğer Altcoin Piyasaları

  AMP, RUNE, BTT, VET, ZIL, HOT, HBAR, AAVE, FTM, MATIC, SUSHI, LINA,QTUM ve LINK dahil birçok altcoin %15’in üzerine çıktı. Bunların dışında, AMP hala 0.070 dolar seviyesinin üzerinde kazanç elde ediyor.

  Özetlemek gerekirse, bitcoin fiyatı 37.200 dolar ve 38.000 doların üzerinde yükseliş işaretleri gösteriyor. Ancak, daha fazla kazanç için 40.000 doların üzerinde bir kapanış şart.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?