Ripple (XRP ) Analizi! Hangi Yöne Gideceğiz

ripple

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ripple için gelecekte bizleri neler bekliyor? Ripple hedeflerine ulaşabilecek mi? Bu yazımızda sizlerle beraber Ripple için nasıl hareketler bekliyoruz onlara bakacağız. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

Ripple 2019 ATH’ının Altına Düştü!

Ripple

Bugünkü %6’lık düşüş, Ripple’ın 0,55 doların (2019 en yüksek seviyesi) altına düşmesine neden oldu. Haziran ayının başından beri azalan bir fiyat kanalı içinde işlem gören popüler kripto para XRP. Geçen hafta, bu kanalın direncinden birçok kez red yedi.

Bugün Ripple, Temmuz başında kurulan kısa vadeli bir düşen takozun altına indi. Sonuç olarak, azalan fiyat kanalının üst açısını kırana kadar düşüş eğilimine devam etme ihtimali yüksek diyebiliriz.

Ripple/USDT Paritesi için Kısa Vade Fiyat Analizleri

İleriki tarihlere baktığımızda, yatırımcılar satmaya devam ederse, ilk güçlü destek 0,5 dolarda. Bunu, 0.478 Dolarla (Haziran ayının en düşük seviyeleri), 0.331 Dolar ve 0.4 Dolar takip ediyor. Son olarak, eklenen destek 0.35 dolarda (Şubat 2020’nin en düşük seviyeleri) bulunuyor.

Öte yandan, ilk direnç 0.55 dolarda (2019 en yüksek seviyeleri) var. Bunu, azalan fiyat kanalının üst trendi takip etti. Son olarak direnç, fiyat kanalının ötesinde 0.62 dolar (20 günlük MA), 0.7 dolar ve 0.72 dolar (50 günlük MA) seviyelerinde yer alıyor.

RSI, orta çizginin daha da altına düştüğü için düşüş eğiliminde ve artan düşüş momentumunu gösteriyor.

Ripple/Bitcoin Paritesi

Ripple

Yukarı da görmüş olduğunuz grafikte XRP/BTC paritesinde ripple simetrik üçgenin altına düştü.

Bitcoin’e karşı XRP, Temmuz ayının çoğunluğu için simetrik bir üçgen modeli içinde işlem görüyordu. Bununla birlikte, geçen hafta boyunca, kripto para, 20 günlük MA tarafından sağlanan 1900 SAT’da direnci kırmak için mücadele etti.

XRP Cumartesi günü üçgenin altına düştü ve piyasa için düşüş yönünü gösterdi. Bir sonraki önemli destek. Aşağıdan gelen 200 günlük MA’da var.

Ripple/Bitcoin İçin Kısa Vade Fiyat Analizleri

ripple

Önümüzdeki dönemlere bakıldığında, aşağı yönlü ilk destek 1660 SAT’da.(200 günlük MA ve 1.618 Fib Uzantısı) var. Altta, 1550 SAT, 1500 SAT ve 1365 SAT (.786 Fib) desteği var.

Öte yandan, ilk direnç 1900 SAT’da (Temmuz 2020 düşük ve 20 günlük MA). Bunu 2000 SAT, 2100 SAT (50 günlük MA) ve 2390 SAT (100 günlük MA) takip ediyor.

Yine, RSI orta çizginin altına düşüyor ve bu da piyasada düşüş momentumunun arttığını gösteriyor.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook