EOS Fiyat Analizi! EOS İçin Yeni Zirveler Mümkün Mü?

EOS Coin Analizi

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Popüler kripto para birimi EOS için yeni zirveler mümkün mü? Önemli seviyeleri nelerdir? Hepsinin detaylı incelemesi sizlerle!

EOS Yeniden Zirvesini Görebilir Mi?

EOS İçin Yeniden Zirveyi Görmek Mümkün Mü?
EOS İçin Yeniden Zirveyi Görmek Mümkün Mü?

Analistlere göre altyapısı güçlü bir altcoin. Bu fikirde olmalarının bir çok sebebi olsa da en dikkat çeken özelliği yatırımcıları tarafından benimsenen bir kripto para birimi olması. Bununla birlikte hızlı bir yükseliş ile geçtiğimiz aylarda 14,90 dolara kadar çıkmayı başarmıştı. 10 Mayıs tarihinde gerçekleşen bu yükselişin ardından bir geri çekilme ile karşılaşan EOS, Bitcoin’in geri çekilmesi ile düşüşe geçmişti. Uzmanlara göre popüler altcoinin tekrar bu seviyelere gelmesi potansiyel anlamda imkansız değil. Bunun için gereken en önemli şeylerden birinin piyasada bulunan korkunun azalması diyebiliriz.

EOS Direnç Seviyesi!

Direnç Seviyeleri!
Direnç Seviyeleri!

Yazımızın yazıldığı an itibari ile EOS 4,10 dolar seviyesinden işlem görmekte. Geçtiğimiz günlerde direnç seviyesinden ret yiyerek gerileme yaşadı. Direnç seviyesine çok uzak bir konumda olmadığından dolayı bazı yatırımcıları tekrar denemesini bekliyor. Şu an için karşısında ki ilk seviye 4,22 dolar seviye gibi duruyor. Bunun ardından karşılaşması muhtemel bir seviyede 4,57 dolar seviyesinde bulunmakta. 15 Haziran tarihinden bu yana kırmayı denemediği bir diğer direnç seviyesi ise 5,40 dolar bandında. Bu seviyeye kadar yükselmeyi uzun süredir başaramayan altcoin 4,22 dolar seviyesinde ki direncini de Haziran sonundan beri deniyor.

EOS Destek Seviyesi!

Destek Seviyeleri!
Destek Seviyeleri!

Dün tepki alarak yükseldiği destek seviyesi 3,88 dolar seviyesi diyebiliriz. Bu seviye eskiden bir müddet direnç olarak da görev yapmış diyebiliriz. Bu seviyenin dışında EOS için kritik bir seviyede 3,56 dolar seviyesinde bulunmakta. Bu bölgelerde tutunması altcoin için son derece önemli gibi gözüküyor. Ayrıca sert BTC hareketinin ardından büyük bir tepki aldığı konumda destek olarak çalışabilir. Bu seviyede 3,25 dolar seviyesidir. Ayrıca Bitcoin grafiğinin de takibi EOS fiyatı ile ilgili bizlere önemli fikir verecektir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster