Monero (XMR) Fiyat Analizi! Önemli Seviyeler!

xmr

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto paraların içerisinde gizlilik temelli çalışan Monero (XMR) için kritik seviyeler nelerdir? XMR nasıl bir yol izleyecek? İşte detaylar!

Monero ve Gizlilik!

Gizlilik Tabanlı Coin Monero!
Gizlilik Tabanlı Coin Monero!

XMR’nin diğer kripto para birimlerinden ayrıldığı nokta kesinlikle çok kritik bir nokta diyebiliriz. Birçok insan kripto paraların tamamen takip edilemez olduğunu düşünür. Bunun yanı sıra gizliliğe önem veren insanların kripto paralara özel bir ilgisi olduğunu ve takipsizliğin dikkat çektiğini de söyleyebiliriz. Ancak Bitcoin ve diğer kripto paralar bir yere kadar takip edilemez olarak kabul edilebilir. Farklı araçlar ve stratejiler ile iz sürmek imkansız değil.

Ancak Monero bunu ortadan kaldırıyor. Monero kullanan bir kişinin yaptığı işlem takip edilemiyor. Bu bir çok insan için harika ve ilgi çekici bir proje olsa da kötü niyetli kullanıcıları da oldukça fazla diyebiliriz. Monero, genel olarak fidye isteyen suçluların kullandıkları bir numaralı kripto para diyebiliriz. Takipsiz olması onu bu konu için eşsiz bir projeye çeviriyor!

XMR Direnç Seviyeleri!

Direnç Seviyeleri!
Direnç Seviyeleri!

Popüler kripto para birimi yazımızın yazıldığı esnada 241 dolar seviyesinden işlem görmekte. Genel anlamda son piyasa hareketleri sebebi ile diğer kripto para birimleri ile benzer bir tabloya sahip. Menoro için şu an 250 dolar seviyesi bir direnç gibi gözüküyor. Bu seviyeden ret yiyen Monero için bir sonra ki direnç seviyesi ise 288 dolar seviyesi. Analistlere göre lider kripto para birimi Bitcoin sert hareketlerde bulunmadığı sürece Monero için olumsuz bir durumun olduğu düşünülmüyor. 288 dolar seviyesinde bulunan direncin ardından 316 dolar bölgesinde bir direnç daha gözüküyor. Monero için bu seviyelerin ele geçirilmesi oldukça önemli diyebiliriz.

XMR Destek Seviyeleri!

Destek Seviyeleri!
Destek Seviyeleri!

Monero, eskiden karşısına direnç olarak çıkan 225 dolar seviyesini kırmayı başararak destek seviyesine dönüştürmüş gibi gözüküyor. Uzun süredir kırmayı denediği bu direnç seviyesini desteğe çevirmesi XMR için son derece önemli bir hamle. Bu bölgenin uzun zaman sonra kırılması güçlü bir seviye olduğunun da bir habercisi diyebiliriz. Kaybedilmesi halinde bir altında 203 dolar seviyelerinde bir destek daha mevcut. Bunun dışında XMR, en son Bitcoin düşüşünde 182 dolar seviyesinden dönerek güçlü bir tepki aldı diyebiliriz.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster