Ontology (ONT) Fiyat Analizi! Yüzde 500 Mümkün Mü?

ONT

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Birçok analistin güçlü potansiyeli olduğunu düşündüğü Ontology (ONT), yatırımcısına ne gibi sürprizler hazırlıyor gelin beraber inceleyelim!

Ontology Potansiyeli Hakkında Yatırımcılar Ne Düşünüyor?

ONT Önemli Seviyeler!
ONT Önemli Seviyeler!

ONG ciddi geçtiğimiz aylarda bir gün içerisinde yüzde 500 oranından fazla bir artış yaşamıştı. 20 Mayıs tarihinde gerçekleşen bu artışın ardından ONT beklendiği üzere bir geri çekilme yaşamıştı. Bu artış birçok yatırımcıya ve birçok analiste Ontology potansiyeli hakkında bilgi vermişti. Yüzde 500 artma potansiyeline sahip bir kripto para olarak bir çok insan Ontology’e ilgi duymaya başlamıştı. Uzmanlar bunun bir potansiyel meselesi olduğundan bahsediyor. Yani ONT için dev artıştan sonra gelen 3,30 dolar seviyesinin imkansız olmadığını geçmişte ki yükselişinden anlamak mümkün diyebiliriz.

ONT Destek Seviyesi! Hangi Seviyeleri Korumalı?

Ontology Destek Seviyesi!
Ontology Destek Seviyesi!

ONT yazımızın yazıldığı an itibari ile 0,7772 dolar seviyesinden işlem görmekte. Olası bir düşüşte tutunma ihtimalinin bulunduğu destek seviyesi 0,7053 dolar seviyesi diyebiliriz. Bu seviyenin yanı sıra 0,5979 dolar seviyesinde bir destek seviyesi daha mevcut. Bu seviyelerin üzerinde kalması ONT için son derece önemli. Analistlere göre günlük tabloda bu seviyelerin altında bir kapanış ONT için olumsuz bir durum oluşturabilir.

ONT Direnç Seviyeleri!

Ontology Direnç Seviyesi!
Ontology Direnç Seviyesi!

Yükseliş senaryosunda muhtemel direnç seviyelerinden ilki 0,83 dolar seviyesi demek mümkün. 17 Haziran tarihinden beri zaman zaman bu seviyenin üzerine fitil atmayı başarsa da günlük bir mum kapanışı gerçekleşmemiştir. Bu seviyenin ardından 0,9658 seviyesinin zaman zaman fitiller ile test edildiğini ve buradan ret yediği ortada. Bu bölgenin ardından ise bir başka direnç seviyesi 1,17 dolar diyebiliriz.

Yükselişlerde bu seviyelerin takip edilmesinin önemini vurgulayan analistler düşüşlerde ise destek noktalarının kırılmalarını takip etmek gerektiğini söylüyorlar. Şimdilik lider kripto para birimi Bitcoin’in geri çekilmesi sebebi ile düşüşe geçmiş gibi gözüküyor. Bu sebeple Bitcoin hareketlerinin de takibi her altcoinde olduğu gibi ONT içinde son derece önemli.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster