Pazar, Mart 7, 2021

Tron, Ontology, Uniswap Fiyat Analizi- Önemli Destek ve Dirençler!

Tron, direnç olarak test etmek ve grafiklere düşen düşüş baskısı nedeniyle direncine dönüşünü doğrulamak için önceki destek seviyesine yükseldi. Ontoloji, ayılara önemli bir destek düzeyini kaybetmenin eşiğinde olduğunu da gösterdi. Son olarak, Uniswap bir düzeyde destek sağladı.

Tron [TRX]

Tron, Ontology, Uniswap Fiyat Analizi: 21 Ocak

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

Aralık sonundaki 0,02371 $-düşük seviyesinden Gann fan hatları, bazı potansiyel destek ve direnç alanlarını vurguladı. Son haftalarda bu satırların fiyata saygı duyulduğunu gördü ve yazım sırasında 4: 1 çizgisi TRX’e direnç gösterebilir.

RSI, son günlerdeki satış baskısının ardından güçlü düşüş ivmesi kaydetti. Henüz bir geri dönüş belirtisi yoktu ve TRX 4: 1 çizgisini geçmeyi başarsa bile, 0,0287 $ ‘da yatay bir direnç seviyesi bulacak.

Önümüzdeki günlerde, 0,028 dolarlık bölgeden gelen ret, TRX’in 0,0273 dolarlık destek seviyesini kaybettiğini görecek.

Ontoloji [ONT]

Tron, Ontology, Uniswap Fiyat Analizi: 21 Ocak

Kaynak: TradingView’de ONT / USDT

Müthiş Osilatör, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, sıfır çizgisinin altına düşerken ONT’nin arkasında güçlü bir düşüş ivmesi gösterdi. OBV’ye göre, satış hacmi de geçtiğimiz hafta, ONT 0,72 dolara ulaştıktan sonra birden fazla destek seviyesini kaybettiği için arttı.

0.54 dolar seviyesi kayda değer bir öneme sahip – Geçtiğimiz aylarda, bu seviye ya boğalar ya da ayılar tarafından yakalandığında fiyatın güçlü bir şekilde hareket ettiğini gördü. Bu nedenle, bu seviyeyi ayılara bırakmak, satış baskısına maruz kalan 0,50 – 0,52 dolarlık vurgulanmış bölgeyi görecek. Bu bölgeyi kaybetmek, muhtemelen ONT’nin 0,48 dolara ve muhtemelen güneyde 0,44 – 0,45 dolarlık bir bölgeye düştüğünü görecektir.

Uniswap [UNI]

Tron, Ontology, Uniswap Fiyat Analizi: 21 Ocak

Kaynak: TradingView’de UNI / USDT

MACD, güneye giden momentumun yaygın olduğunu ve nötr çizginin hemen üzerinde olduğunu öne sürdü, ancak fiyat 7,56 dolarlık destek seviyesinde bir miktar temel buldu. Aynı şeyi takiben, UNI listelerde 8.22 $ ‘a yükseldi.

Chaikin Para Akışı, piyasadan sermaye akışının, satış baskısını ifade ederek, girişleri aştığını gösterdi.

UNI 9 doların üzerine çıkmayı başarırsa, uzun bir ticarete girmek düşünülebilir. 7.56 $ seviyesinin altına bir düşüş, 6.55 $ ‘a doğru bir hareket olduğunu gösterir. Daha düşük zaman dilimleri, momentumun boğaların lehine dalgalandığını gösterdi. 8.45 doların üzerine çıkmak, boğalara önümüzdeki birkaç saat içinde biraz umut verecektir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 51,166.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.96
  THYAO.IS₺14.78
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.08
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.22