Diğer
  Ana SayfaHaberElon Musk'ın Paylaşımı Bu Memecoin'i Yükselişe Geçirdi!

  Elon Musk’ın Paylaşımı Bu Memecoin’i Yükselişe Geçirdi!

  -

  • Twitter’ın sahibi Elon Musk’ın paylaşımı memecoin’i %10 yükseltti.
  • PEPE token, Elon Musk’ın paylaşımıyla hız kazandı.

  Twitter’ın sahibi Elon Musk’ın bugün Twitter üzerinde yaptığı bir paylaşım, yine bir memecoin’in yükselişine sebep oldu! 

  Elon Musk Yine İş Başında: PEPE Yükseliyor!

  pepe-token

  Günün erken saatlerinde Twitter’ın sahibi Elon Musk yaptığı bir paylaşımda yer alan görsellerin bir memecoin’e ait olması fiyatı yükselişe geçirdi.

  Elon Musk’ın bu tweeetinde yer alan kurbağa görseli aslında bir meme’e ait. PEPE adı verilen bu meme, son zamanların gözde memecoin’i PEPE coin’e ilham olmuştur.

  PEPE Fiyatı Rüzgarı Arkasına Aldı!

  Elon Musk’ın bu paylaşımı PEPE fiyatında ani bir yükseliş hareketi başlattı ve PEPE %10’luk bir yükseliş yakaladı. Yazı sırasında PEPE fiyatı 0,00000184 dolarda işlem görmektedir.

  Haberi ilk paylaşan CoinOtag’ın takipçileri ise bu haberden büyük kazançlar elde etti.

  Son 24 saatte PEPE token fiyatı %38’lik bir yükseliş yaşadı ve hacim 870 milyon doları aştı.

  Binance borsasında listelendiğinde derin düşüşler yaşayan PEPE token tekrar tutunmayı başardı ve bugün yükselişe geçti.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler