Elon Musk Yeniden Dogecoin Dedi! İşte detaylar

doge - elon

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Daha öncelerinde Dogecoin’e gösterdiği ilgi ile dikkatleri üzerine çeken Elon Musk bugün öğlen saatlerinde tekrar bir Tweet paylaştı.

Daha öncelerinde Dogecoin gönderileri ile bir kesimin sevgisini kazanan bir kesimin ise tepkisini çeken Elon Musk daha sonralarda ise Bitcoin’i bir kötüleyici bir Övücü gönderiler paylaşmıştı. Bu sefer ise tekrar Dogecoin paylaştı.

Doge Coin

Yaptığı paylaşımda Baby Doge diyen Musk kullanıcıları ve takipçilerini merakta bıraktı. Daha öncesinde de bir kaç caps gönderisi paylaşan Musk’ın bu gönderisi de şaka amaçlı mı yoksa tekrar bir Doge Pump’ı yapıyor bilemeyiz. Fakat kendisinin piyasa üzerinde etkisi öyle bir nokataya vardı ki şaka amaçlı gönderiler bile paylaşsa bir şeyleri yukarı yönlü olarak etkileyip bir şeyleri de aşağı yönlü etkilemeyi başarıyor. İçerik olarak daha çok bir şarkıdan alıntı yapılmış gibi duran gönderi belki de Baby Doge diye yeni bir kripto paranın doğumuna işarettir.

Elon Musk’ın önceki gönderileri

Doge

Anlam olarak Doge’yi serbest bırakın anlamına gelen gönderinin barındırdığı resimde ise “Çalıştığım sırada bana geliyorsun kodun derlenmediğini söylüyorsun.” İlk cümlede de dediğim gibi sanırım yeni bir kripto paranın doğuşuna şahitlik ediyoruz. Fakat bu gönderi bile hali hazırda hayatmızda olan Doge’nin bilinirliğini coşturacaktır.Dogecoin yazım saatinde 0,25 Dolar’dan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 0,86 yükselmiştir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster