Diğer

  EDX Markets, Bitcoin’e Yönelik Kurumsal Büyümeye Hazırlanıyor: Finansman Turu Tamamlandı!

  • EDX Markets (EDX), dijital varlık takas evi olan EDX Clearing’in başarılı bir şekilde faaliyete geçtiğini ve Seri B finansman turunu tamamladığını duyurdu.
  • EDX ayrıca, katılımcılara perakende kökenli siparişler için daha iyi fiyatlandırma avantajı sunan bir perakende odaklı teklif de kripto piyasalarına tanıttı.
  • 2023 Ekim ayından bu yana takas evi, üyelerine büyük bir değer sağladığını gösteren 3.1 milyar doların üzerinde işlemi işledi.

  EDX Markets, Seri B finansman turunu tamamladığını duyurdu: Spot Bitcoin ETF’lerinin ardından kurumsal büyüme hızlanıyor!

  EDX, Finansman Turunu Tamamladığını Duyurdu

  EDX-Markets

  EDX Markets (EDX), dijital varlık takas evi olan EDX Clearing’in başarılı bir şekilde faaliyete geçtiğini ve Seri B finansman turunu tamamladığını duyurdu. Pantera Capital ve Sequoia Capital tarafından birlikte öncülük edilen finansman turu, EDX’in başarılı iş modelini ve yüksek kaliteli yatırımcıları çekme yeteneğini vurgulamaktadır.

  Seri B finansman turu, EDX’in teknoloji gelişimini destekleyecek ve küresel genişlemesini hızlandıracak. Finansman turuna, Citadel Securities, Fidelity Digital AssetsSM, Virtu Financial ve Sequoia Capital gibi temel konsorsiyum üyelerinin yanı sıra Pantera Capital gibi yeni yatırımcılar da katıldı.

  Diğer yatırımcılar arasında Charles Schwab, DV Crypto, GSR Markets LTD, GTS, HRT Technology, Miami International Holdings ve Paradigm bulunmaktadır. Haziran 2023’te EDX, endüstri liderleri için tercih edilen bir kripto pazarı olarak trading’e açıldı ve müşterilere likidite, rekabetçi teklifler ve çıkar çatışmalarını azaltmaya yönelik tasarlanmış müşteri adına saklama modeli gibi geleneksel finanstan en iyi uygulamaları benimsemektedir.

  EDX ayrıca, katılımcılara perakende kökenli siparişler için daha iyi fiyatlandırma avantajı sunan bir perakende odaklı teklif de kripto piyasalarına tanıttı. EDX’de işlem gören ürünler arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) bulunmaktadır. EDX Markets, Charles Schwab, Citadel Securities, Fidelity Digital AssetsSM, Paradigm, Sequoia Capital ve Virtu Financial gibi en büyük endüstri isimlerine aittir.

  EDX Clearing, trading için gereken sermayeyi azaltıyor

  EDX Clearing, işlemlerin tek bir net uzlaşma sürecinde EDX Clearing veya EDXC aracılığıyla gerçekleştirildiği bir yapı kullanarak işlem için gerekli sermayeyi azaltarak operasyonel verimliliği artırır ve üyeler için kredi riskini önemli ölçüde azaltır.

  2023 Ekim ayından bu yana takas evi, üyelerine büyük bir değer sağladığını gösteren 3.1 milyar doların üzerinde işlemi işledi. Yeni takas evi, EDX’in şeffaf, güvenilir ve verimli bir dijital varlık pazarı olma stratejik vizyonuyla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

  EDX’in CEO’su Jamil Nazarali, “EDX Clearing, uzlaşmayı hızlandırırken üyelerimiz için karşı taraf riskini ve sermaye gereksinimlerini azaltma konusunda EDX için büyük bir fark yaratıyor. Clearing, başlatılmasından bu yana 3.1 milyar dolarlık nominal işlem yapan üyelerimize zaten önemli bir değer sağladı. Etkisinin ileriye doğru artmasını bekliyoruz, bu da bizi ABD’de spot BTC ETF’lerinin yakın zamanda onaylanmasının hızlandırdığı yeni bir kurumsal büyüme dalgasından faydalanmaya hazırlıyor” dedi.

  Pantera Capital’in Yönetici Ortağı Paul Veradittakit ise “Kurumsal kripto yatırımcıları, karşı taraf riski yönetimine her zamankinden daha fazla önem veriyor. Küresel olarak, kurumların saklamalı olmayan pazarlara yönlendiğini görüyoruz. Sermaye etkin ürünü, en iyi sınıf risk yönetimi ve küresel finans ağırlıklı destek ile EDX, yeni bir kurumsal kripto ticaret çağını başlatmaya hazır. Kurumsal müşterilere hizmet etmek için daha iyi bir ekip olmadığı için EDX’in elinde bir gelecek olduğunu biliyoruz” şeklinde konuştu.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Vanguard CEO’su Emekli Oluyor: Şirketin Bitcoin Politikası Değişecek mi?

  Dev yatırım yönetimi firması Vanguard'ın CEO'su ve başkanı Tim Buckley emekli olacak; Şirketin Bitcoin hamlesinde değişiklik olacak mı?

  Bitcoin Fiyatı Şubat Ayını Güçlü Bir Şekilde Kapattı: Mart Ayında Ne Olacak?

  Bitcoin fiyatı Şubat ayında güç kazanarak 60 bin dolara ulaşmayı başardı; Mart ayında neler yaşanacak? Tahminler!

  Bitcoin Opsiyonları Bugün Sona Eriyor: Güncel On-chain Verileri!

  Bugün Bitcoin opsiyonları sona erecek; Opsiyon verileri ve güncel on-chain verileri BTC fiyatı için neye işaret ediyor?

  BlackRock, Spot Bitcoin ETF’sini, Brezilya’da Başlatmaya Hazırlanıyor

  Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, spot Bitcoin ETF'si IBIT'i Brezilya'da da başlatmak için harekete geçiyor.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Vanguard CEO’su Emekli Oluyor: Şirketin Bitcoin Politikası Değişecek mi?

  Dev yatırım yönetimi firması Vanguard'ın CEO'su ve başkanı Tim Buckley emekli olacak; Şirketin Bitcoin hamlesinde değişiklik olacak mı?

  Bitcoin Fiyatı Şubat Ayını Güçlü Bir Şekilde Kapattı: Mart Ayında Ne Olacak?

  Bitcoin fiyatı Şubat ayında güç kazanarak 60 bin dolara ulaşmayı başardı; Mart ayında neler yaşanacak? Tahminler!

  Bitcoin Opsiyonları Bugün Sona Eriyor: Güncel On-chain Verileri!

  Bugün Bitcoin opsiyonları sona erecek; Opsiyon verileri ve güncel on-chain verileri BTC fiyatı için neye işaret ediyor?