Ana SayfaSponsorDock'un Web3 Kimliği Artık Auth0 Pazar yeri'nde Kullanılabiliyor

Dock’un Web3 Kimliği Artık Auth0 Pazar yeri’nde Kullanılabiliyor

-

Web3 geliştiricileri artık erişim verebilir ve özel kullanıcı verilerine dayalı olarak kullanıcı uygunluğunu doğrulayabilir.

Zug, İsviçre – 14 Eylül 2022 – Merkeziyetsiz Kimlik alanında öncü olan Dock, bugün Auth0’ın müşteri kimliği yönetim platformunun işlevselliğini genişletmek için güvenilir teknoloji entegrasyonlarından oluşan bir katalog olan Auth0 Pazar Yeri’nde Web3 ID‘nin kullanılabilirliğini duyurdu. Dock’un Web3 Kimliği, Web3 için gizliliği koruyan kullanıcı doğrulamasını sağlar. Web3 ID; geliştiricilerin, kullanıcıların gözetimsiz kimlik cüzdan uygulamalarından özel veriler talep ederek erişim izni vermelerine ve son kullanıcı uygunluğunu doğrulamalarına olanak tanıyan blockchain tabanlı kimlik doğrulama ve yetkilendirme sistemidir. Web3 geliştiricileri artık Web3 oyun, kumar ve eğlence için gizliliği koruyan yaş doğrulamasını uygulayabilir; Metaverse ve IRL (gerçek hayatta) deneyimlerine girme uygunluğunu özel verilere dayalı olarak doğrulayın; veya  kullanıcıların token sahipliğini  tüm cüzdan içeriğini ifşa etmeden doğrulayın. Dock’un Web3 Kimliği, Auth0 genişletilebilir kimliğini tamamlar; müşterilerin dijital dönüşüm, tehdit algılama, uyumluluk ve müşteri dönüştürme gibi daha büyük projelerin başarılı bir şekilde yürütülmesini kolaylaştırmak için bitişik teknolojileri sorunsuz bir şekilde entegre etme kolaylığını sağlar.

Web3, kripto para cüzdanlarını kullanarak oturum açma özelliğini tanıttı. Ancak kripto cüzdanlarda, bir geliştiricinin talep edebileceği ve doğrulayabileceği tüm kullanıcı verilerinin blockchain üzerinde herkese açık olması gerekir. Dock’un Web3 Kimliği, geliştiricilere özel kullanıcı verilerini doğrulama olanağı verir. Bu entegrasyonla Dock desantralizasyonu, tanımlayıcılarının sahipliğini ve Auth0 müşterilerine uygulamalarda ve hizmetlerde gizli kalarak oturum açma olanağını getiriyor.

 Dock CEO’su Nick Lambert “Dock Web3 Kimliği, OAuth tarzı oturum açmanın tüm rahatlığını sağlamak aynı zamanda bireylerin verilerini sızdırmamalarını ve her zaman oturum açma kimlik bilgilerinin kontrolünün ellerinde olmasını sağlamak için oluşturuldu. Sektör lideri müşteri kimliği platformu Auth0, geliştirme ekipleri arasındaki erişimleri geniş olduğundan  Dock’un büyüme stratejisinin önemli bir yönüdür ve bu işbirliğinin Dock Web3 ID’nin geniş ölçekte kullanılmasının önünü açmasını bekliyoruz.” dedi.

Auth0 Okta ürün sorumlusu Kıdemli Başkan Yardımcısı Cassio Sampaio “Auth0 Pazar yeri için yeni oluşturulmuş partner entegrasyonunda Dock ile çalışmak gerçekten heyecan verici. Sınıfının en iyisi bu çözüm müşterilerimize daha fazla seçenek ve esneklik sağlayan platformumuza entegre bir katman ekliyor. Birçok müşteriyle görüştükten sonra, onlar için önemli olan entegrasyon türlerini belirledik ve Auth0 Pazar Yeri’nde incelenmiş ve değerli bir sağlayıcı olan Dock’un Web3 Kimliğine sahip olmaktan dolayı çok heyecanlıyız.” dedi.

Auth0, iş ortağı entegrasyon işlevselliğini inceler ve müşteriler için keşfedilmesi ve entegre edilmesi kolay entegrasyonlar sağlar. İş ortakları, dijital kimlik çözümlerine yönelik artan talebe katılabilir ve Auth0 Pazar yeri’nin bir parçası olarak görünürlüklerini artırabilir ve buradan daha fazla bilgi edinebilir: https://auth0.com/partners

Dock Hakkında

Dock, kimlik yönetimine desantralizasyonu, dijital tanımlayıcıların sahipliğini ve gizliliği koruyan kullanıcı doğrulamasını getiriyor. Dock’un Merkeziyetsiz Kimlik Platformu, işletmeler ve geliştiriciler için blockchain teknolojisi kullanılarak anında doğrulanabilen dijital kimlik bilgilerini yayınlamak ve doğrulamak için son derece güvenli ve ölçeklenebilir bir çözüm sunar. Kuruluşların ve bireylerin doğrulanmış veriler oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanır.

Ayrıca bakınız: Dock Güncel Analiz

Daha fazla bilgi için https://www.dock.io/ adresini ziyaret edin.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler