Chiliz (CHZ) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-11

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Chiliz (CHZ) yorum analizimizle birlikte, Chiliz Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, CHZ için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte CHZ yorum analizimizin detayları…

Chiliz (CHZ), dünyanın ilk blockchain tabanlı taraftar etkileşim ve ödül platformu olan Socios ağına güç veren, spor ve eğlence alanlarında önde gelen dijital para birimidir. Taraftarlar kulüplerinin taraftar token’larını satın alıp takas edebilir, ayrıca kulüplere özel anket ve yarışmalara katılma, çeşitli etkinliklerde oy kullanma yetkisine sahip olabilirler.

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin’in istikrarsız fiyat hareketleri ile düşüşler yaşıyor. CHZ kasım ayını bundan dolayı yatay konsolide işlem görerek geçirdi. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için teknik ve fiyat analizi ile grafiği yorumlayalım.

Chiliz Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

CHZ-12.01-11

CHZ yorum analizi ile birlikte CHZ coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, Chiliz fiyatının önemli destek seviyesinin üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Chiliz yorum analizimize başladığımız sırada 0.44 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak CHZ grafiğinde bir düşen trend oluşumu gözlemleniyor.

CHZ için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef düşen trend çizgisini test etmek olacaktır. Bu trend çizgisinin aşılması halinde 0.59-0.65 dolar direnç bölgesinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Bu direnç bölgesinin aşılması halinde ise tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.89 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

CHZ için ayıların satş baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri aktif olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde son 1 ayda bir çok kez test edilen 0.42 dolar destek seviyesinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 0.37-0.42 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

CHZ Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

CHZ-12.01-12

Chiliz (CHZ) teknik analizimizle birlikte, CHZ’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, CHZ fiyatının 20 ve 50 günlük basit hareketli ortalama arasında konsolide işlem gördüğü gözlemlenmektedir.

CHZ için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 20 günlük basit hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır. Ancak aşağı yönlü fiyat hareketleri ile 50 günlük basit hareketli ortalamadan yukarı yönlü tepki alınamaması ile altcoin için 0.28 dolar destek seviyelerine kadar sert bir düşüş gerçekleşebilir. Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi seviyelerinde seyrediyor. RSI’ın yarım çizgi üzerine çıkması ile altcoin için yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Chiliz Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.37-0.39

0.59-0.65

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook