Internet Computer (ICP) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-3

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Internet Computer (ICP) yorum analizimizle birlikte, ICP Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ICP için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte ICP yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin’in istikrarsız fiyat hareketleri ile düşüşler yaşıyor. ICP kasım ayının başından beridir %30’dan fazla düşüş yaşarken son 2 haftada yatay konsolide işlem görüyor. Altcoin için yükselişlerin yeniden başlayıp başlamayacağını teknik ve fiyat analizi ile yorumlayalım.

Internet Computer Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

ICP-11.30-1

ICP yorum analizi ile birlikte ICP coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, ICP fiyatının 41 dolar seviyelerinden işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Ek olarak altcoin için grafikte bir düşen trend çizgisi gözlemleniyor. Bu trend çizgisinin kırılımı ile birlikte altcoinin yeni yükselişler yaşaması muhtemel olacaktır.

ICP için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 45 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması ile birlikte altcoinin düşen trend çizgisini test etmesi muhtemel olacaktır. Ancak bu trend çizgisinin aşılması halinde hedef seviye 52 dolar seviyeleri olacaktır.

Internet Computer için ayların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri devam edecektir. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 38 dolar seviyeleri ilk hedef seviye olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 35 dolar destek seviyesi olacaktır.

ICP Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

ICP-11.30-2

Internet Computer (ICP) teknik analizimizle birlikte, ICP’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, ICP fiyatının uzun bir süredir düşüş trendinde olduğu gözlemlenmektedir. Ancak altcoin için teknik göstergeler yeni yükselişlerin başlayabileceğini göstermektedir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi altında yatay seyrediyor. RSI’ın yarım çizginin üzerine çıkması ile birlikte altcoinin yükselişlere başlaması muhtemel olacaktır. Ancak yarım çizgi altında seyrine devam etmesi ile altcoin için yatay konsolide fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır.

MACD histogramında yarım çizgi altında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olmaya başladığını göstermektedir. Ek olarak histogramda bir boğa kesişimi öngörülüyor. Bu da altcoin için yeni yükselişlerin başlayabileceğini göstermektedir.

ICP için son yukarı yönlü fiyat hareketlerinin 50 günlük basit hareketli ortalama ile sınırlı kaldığı gözlemlenmektedir. Altcoinin yeni yükselişlere başlayabilmesi için bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sağlaması önemlidir.

ICP Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

38

45

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook