Cardano (ADA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

Cardano-1-freshblue

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Cardano (ADA) yorum analizimizle birlikte, ADA Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ADA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Cardano yorum analizimizin detayları…

Cardano Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Cardano-11.30-1

ADA yorum analizi ile birlikte ADA coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, ADA fiyatının uzun bir süredir aşağı yönlü fiyat hareketleri sergilediği gözlemlenmektedir. Altcoin eylül ayının başından beridir düşüş yaşayarak 3.1 dolar seviyelerinden 1.4 dolar seviyelerine kadar geriledi. ADA güçlü destek seviyesi olan 1.5 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı. Altcoin için bu destek seviyesinden güçlü bit yukarı yönlü toparlanmanın gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

Cardano için yukarı yönü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 1.85 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise 2 dolar ana direnç seviyesinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak ADA için asıl yükselişlerin başlayabilmesi için 2.3 dolar güçlü direnç seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması gerekiyor.

ADA için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin tekrardan aktif olması muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 1.5 dolar ana destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile sert düşüşlerin yaşanabilir.

ADA için sert düşüşlerde ilk hedef seviye 1.3 dolar seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altındaki fiyat hareketleri ile 1 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Bu destek seviyesinden yukarı yönlü tepki alınması muhtemeldir. Çünkü mayıs ayından sonraki sert düşüşlerde bile Cardano, güçlü duran altcoinlerdendi. Bu sebeple 1 dolar seviyesinin kırılımı halinde altcoinin derin bir düşüş trendine girmesi muhtemel olacaktır.

ADA Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Cardano-11.30-2

Cardano (ADA) teknik analizimizle birlikte, ADA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, Cardano fiyatının kritik 1.5 dolar destek seviyesinin üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için teknik göstergelerde ise geri dönüş sinyalleri gözlemleniyor.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam ederek yarım çizgi üzerine çıkması halinde altcoin için yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır. MACD histogramında ise kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun iyileşmeye başladığını göstermektedir.

Cardano Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Kritik Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

Kritik Direnç Seviyesi

1.3

1.5

1.85

2

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook