Diğer

  Bitcoin (BTC) için Taproot Güncellemesi Sadece 3 Blok Uzakta! | BTC Ağı için Neden Önemli?

  Bitcoin için Taproot yükseltmesi tamamen kilitlenmek üzere ayarlandı ve yazı yazarken Bitcoin bloklarının yüzde 99’undan fazlası sadece 3 blok kala yükseltme için sinyal veriyor.

  Ve muhtemelen siz bu makaleyi okuduğunuzda zaten kilitlenmiştir. Taproot yükseltmesi şu şekilde tanımlanabilir.

  Taproot, ileriye dönük uyumlu bir yumuşak çatal olarak dağıtılabilen bir Bitcoin protokolü yükseltmesidir. Güncelleme, kullanıcıların karmaşık akıllı sözleşmeleri normal bir Bitcoin işlemi olarak maskelemesine izin vererek daha fazla gizlilik sunarken Bitcoin’in akıllı sözleşme esnekliğini genişletecek.

  Taproot yükseltmesi, kilitlendiğinde bu yıl Kasım ayında oylamaya gidecek. Bir kez onaylanıp yumuşak çatal olarak eklendiğinde, Bitcoin’in gizliliğini ve akıllı sözleşme uyumluluğunu artıracaktır.

  Şu anda Bitcoin işlemleri, kullanıcıya gizlilik sunmadan blok zincirinde kolayca izlenebilir. Taproot yükseltmesi, Bitcoin işleminin yalnızca belirli bir bölümünün izlenebilir olmasını sağlayacaktır.

  Son 4 Yıldaki İlk Büyük Bitcoin Yükseltmesi Olabilir!

  Taproot yükseltmesi, 2017’deki SegWit yükseltmesinden bu yana Bitcoin ağına yapılan ilk büyük ekleme olacak. Ayrıca, Bitcoin’i daha özel bir kripto para birimi haline getirmenin ilk adımı olarak kabul ediliyor.

  Bir Bitcoin işleminin, karıştırma araçları gibi izlenmesini zorlaştırmanın birçok yolu vardır. Bu eklentiler, özellikle blok zinciri izleme araçlarının daha güçlü hale geldiği bir zamanda kolayca izlenebilir.

  Taproot bu sorunu çözer ve Bitcoin işleminin tüm hareketli kısımlarını gizler.

  Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$63,635.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  SUN Coin Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey: Fiyat Geçmişi, İşlevleri ve Tahminler

  SUN Coin, TRON blokzinciri üzerinde çalışan merkeziyetsiz finans (DeFi)...

  Bitcoin Konsolidasyon Aşamasından Çıkmaya Hazır, Analist Olası Bir Yükseliş Tahmin Ediyor

  Kripto para piyasası, Rekt Capital gibi analistlerin öngördüğü üzere,...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  SUN Coin Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey: Fiyat Geçmişi, İşlevleri ve Tahminler

  SUN Coin, TRON blokzinciri üzerinde çalışan merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu olarak dikkat çeken projelerden biri olarak ortaya çıktı. Bu platform, kullanıcılarına çeşitli finansal işlemler kolaylığı...

  MicroStrategy 11,931 Bitcoin Temin Etti, En Büyük Kurumsal Bitcoin Sahibi Olarak Konumunu Yeniden Teyit Etti

  Önde gelen iş zekası firması MicroStrategy, son dönemde 11,931 Bitcoin satın alarak yaklaşık $786 milyonluk devasa bir yatırım yaptı. Bu yeni...

  Ethereum Fiyatı, Piyasa Direnci ve Artan Açık Faiz Ortasında Önemli $3.500 Seviyesiyle Mücadele Ediyor

  Ethereum, 4.000 dolar direnç seviyesinde zorlanmaya devam ediyor ve yeni bir rekor yüksek seviyeye ulaşamıyor. Kripto para...