Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin (BTC) için Taproot Güncellemesi Sadece 3 Blok Uzakta! | BTC Ağı...

  Bitcoin (BTC) için Taproot Güncellemesi Sadece 3 Blok Uzakta! | BTC Ağı için Neden Önemli?

  -

  Bitcoin için Taproot yükseltmesi tamamen kilitlenmek üzere ayarlandı ve yazı yazarken Bitcoin bloklarının yüzde 99’undan fazlası sadece 3 blok kala yükseltme için sinyal veriyor.

  Ve muhtemelen siz bu makaleyi okuduğunuzda zaten kilitlenmiştir. Taproot yükseltmesi şu şekilde tanımlanabilir.

  Taproot, ileriye dönük uyumlu bir yumuşak çatal olarak dağıtılabilen bir Bitcoin protokolü yükseltmesidir. Güncelleme, kullanıcıların karmaşık akıllı sözleşmeleri normal bir Bitcoin işlemi olarak maskelemesine izin vererek daha fazla gizlilik sunarken Bitcoin’in akıllı sözleşme esnekliğini genişletecek.

  Taproot yükseltmesi, kilitlendiğinde bu yıl Kasım ayında oylamaya gidecek. Bir kez onaylanıp yumuşak çatal olarak eklendiğinde, Bitcoin’in gizliliğini ve akıllı sözleşme uyumluluğunu artıracaktır.

  Şu anda Bitcoin işlemleri, kullanıcıya gizlilik sunmadan blok zincirinde kolayca izlenebilir. Taproot yükseltmesi, Bitcoin işleminin yalnızca belirli bir bölümünün izlenebilir olmasını sağlayacaktır.

  Son 4 Yıldaki İlk Büyük Bitcoin Yükseltmesi Olabilir!

  Taproot yükseltmesi, 2017’deki SegWit yükseltmesinden bu yana Bitcoin ağına yapılan ilk büyük ekleme olacak. Ayrıca, Bitcoin’i daha özel bir kripto para birimi haline getirmenin ilk adımı olarak kabul ediliyor.

  Bir Bitcoin işleminin, karıştırma araçları gibi izlenmesini zorlaştırmanın birçok yolu vardır. Bu eklentiler, özellikle blok zinciri izleme araçlarının daha güçlü hale geldiği bir zamanda kolayca izlenebilir.

  Taproot bu sorunu çözer ve Bitcoin işleminin tüm hareketli kısımlarını gizler.

  Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$27,052.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler