Diğer

  Binance’in Eski CEO’su CZ, Bitcoin ve Kripto Yolculuğunu Anlattı: İşte CZ’nin Hikayesi!

  • Binance’in kurucusu ve eski CEO’su Changpeng ‘CZ’ Zhao, ona şu anda sahip olduğu kripto girişimciliği başarısını getiren şeyi açıkladı.
  • Binance kurucusuna göre, bugünden tam 10 yıl önce, tamamen kripto paraya geçmeye karar verdiğini ve işinden ayrıldığını açıkladı.
  • Binance kurucusunun paylaşımı şu ana kadar olan yolculuğuna dair bir öz eleştiri olmasına rağmen, 8.8 milyon takipçisine aldığı riskin ne kadar tehlikeli olduğunu anlattı.

  Binance’in kurucusu ve eski CEO’su Changpeng ‘CZ’ Zhao, başarı hikayesini ve aldığı riski anlattı: Bitcoin almak için evini sattı!

  Binance’in Eski CEO’su CZ’nin Hikayesi

  changpeng-zhao

  Binance’in kurucusu ve eski CEO’su Changpeng ‘CZ’ Zhao, ona şu anda sahip olduğu kripto girişimciliği başarısını getiren şeyi açıkladı. Bu açıklama, Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı (DOJ) ile yaşadığı yasal sorunlarının ardından geldi.

  Binance kurucusuna göre, bugünden tam 10 yıl önce, tamamen kripto paraya geçmeye karar verdiğini ve işinden ayrıldığını açıkladı. Bu büyük bir risk olmasına rağmen, hatta evini sattığını ve fonları “Bitcoin’e yatırım” yapmak için kullandığını ortaya koydu.

  Binance kurucusu bu hikayeyi daha önce de anlatmıştı ve kimse onun kaç Bitcoin’e sahip olduğunu kesin olarak bilmiyor, ancak genel bir varsayım, tarihteki en büyük bireysel Bitcoin sahiplerinden biri olduğudur. CZ, ayrıca Bitcoin Marksisti olarak nitelendirilmez çünkü aynı zamanda borsa tokeni Binance Coin (BNB) konusunda da büyük miktarda yatırıma sahiptir.

  Binance kurucusunun paylaşımı şu ana kadar olan yolculuğuna dair bir öz eleştiri olmasına rağmen, 8.8 milyon takipçisine aldığı riskin ne kadar tehlikeli olduğunu anlattı. Bir sonraki gönderisinde, işini bırakmanın kolay olduğunu ve hemen başka bir iş bulabileceğini fark ettiğini belirtti. İki hafta sonra bir kripto firması tarafından işe alındığında bu gerçekleşti.

  Bu yeni iş, ofise gitmesi gerekmediği için makul bir esneklik sağladı. CZ’nin hikayesi, kriptoda başarı arayan herkesin risk alması gerektiğini ancak ona göre, bu riskin iyi ölçülü bir risk olması gerektiğini gösteriyor.

  Büyük Bir Son ve Bir Sürpriz ile Kapanış

  CZ, Binance borsasını temelden inşa etti ve şu anda işlem hacmi bakımından en büyük kripto spot ve türev platformu olarak sıralanıyor. Şirketin CEO’su olarakki saltanatı, borsanın DOJ ile yaptığı anlaşmanın bir parçası olarak istifa ettiğinde sona erdi. Birçok kişi ani bir son olduğunu gördü, ancak CZ, borsadan erken ayrılma konusunda her zaman konuştuğunu söyledi.

  Bir süre önce, görevi için daha iyi bir uyum olduğunda borsa platformundan ayrılmaya istekli olduğunu açıklamıştı. Olayların gelişimiyle, Richard Teng şu anda şirketin CEO’su olarak görev yapıyor ve borsa kullanıcıları ileriye dönük başka bir parlak dönemi bekliyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  SON DAKİKA: Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

  Bitcoin, yıllarca süren zorlukların ardından yeni bir fiyat rekoru kaydederek tüm dikkatleri topladı; Bitcoin'in zorlu yolculuğu!

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  SON DAKİKA: Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

  Bitcoin, yıllarca süren zorlukların ardından yeni bir fiyat rekoru kaydederek tüm dikkatleri topladı; Bitcoin'in zorlu yolculuğu!

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.