Axie Infinity (AXS) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-6

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Axie Infinity (AXS) yorum analizimizle birlikte, AXS Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, Axie Infinity için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte AXS yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin sert düşüşler sergilerken metaverse odaklı kripto para birimlerinde de düşüşler sürüyor. AXS kasım ayının başından beridir %40’tan fazla bir düşüş yaşarken altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

Axie Infinity Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

AXS-12.13-01

Axie Infinity yorum analizi ile birlikte AXS coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, AXS fiyatının önemli destek seviyelerinin üzerinde işlem gördüğü gözlemleniyor.

AXS için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye  115-120 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki AXS ekim ayının başından beridir bu direnç seviyesinin üzerinde işlem görüyordu. Ancak Bitcoin‘in 57.000 dolar seviyelerinden 42.000 dolar seviyelerine kadar sert bir düşüş yaşamasının ardından altcoin bu direnç seviyesini aşağı yönlü kırarak 95 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı.

AXS için kritik 115-120 dolar direnç bölgesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 133 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise AXS için hedef seviye 145 dolar seviyeleri olacaktır.

Axie Infinity için ayıların satış baskısını arttırması halinde aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 95 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 78 dolar seviyelerine kadar sert bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

AXS Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

AXS-12.13-02-1

Axie Infinity (AXS) teknik analizimizle birlikte, AXS’in potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, AXS fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

MACD histogramında yarım çizgi üzerinde kısalan yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu durum altcoin için kısa vadeli momentumun negatif olmaya başladığını göstermektedir. Ayrıca histogramda bir ayı kesişimi ön görülüyor. Kesişimin olması halinde altcoin için düşüşlerin devam etmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak Chaikin Osilatörü yarım çizgi üzerinde seyrediyor. Bu da altcoin için sermaye girişlerinin arttığını göstermektedir.

Axie Infinity Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

95

115-120

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook