Diğer

  ApeCoin, Aptos ve Optimism Yatırımcıları Temmuz Ayında Bu Tarihlere Dikkat Etmeli

  • Temmuz ayında; Optimism (OP), Aptos (APT) ve ApeCoin (APE) önemli miktarda token kilidini açacak.
  • ApeCoin (APE), 17 Temmuz’da 15,6 milyon APE tokenin kilidini açacak, bu da dolaşımdaki arzının %4,23’üne denk geliyor.
  • Aptos (APT), 12 Temmuz’da 4,5 milyon tokenin kilit açılımını gerçekleştirecek, bu da dolaşımdaki arzının %2,17’sine denk geliyor.

  Temmuz ayında yüksek miktarda kilit açılımı gerçekleştirecek olan ApeCoin, Aptos ve Optimism’in yatırımcıları bu tarihleri dikkatle takip etmelidir.

  APE, APT, OP için Kilit Açılımları Yaklaşıyor

  Kripto Para

  Temmuz ayında; Optimism (OP), Aptos (APT) ve ApeCoin (APE) önemli miktarda token kilidini açacak ve toplamda 100 milyon doların üzerinde değerde tokeni dolaşıma sürecek.

  Güncel bilgilere göre, Bored Ape Yacht Club NFT topluluğuyla bağlantılı olan ApeCoin DAO’nun yönetişim tokenı olan ApeCoin (APE), 17 Temmuz’da 15,6 milyon APE tokenin kilidini açacak, bu da dolaşımdaki arzının %4,23’üne denk geliyor ve 34,6 milyon dolar değerinde. Bunların çoğu (16,2 milyon dolar) proje hazinesine gidecek, 9,2 milyon dolar geliştirici Yuga Labs’e ve 4,9 milyon dolar da kurucuya gidecek.

  ApeCoin, Haziran ayında da aynı miktarda token kilit açılımı gerçekleştirmişti. Kilit açıldıktan sonra APE’nin fiyatı 2,10 dolardan 1,98 dolara kadar yaklaşık %5 düştü, daha sonra 2,21 dolara yükseldi.

  Aptos (APT), 12 Temmuz’da 4,5 milyon tokenin kilit açılımını gerçekleştirecek, bu da dolaşımdaki arzının %2,17’sine denk geliyor ve 34,3 milyon dolar değerinde. Yaklaşık 24 milyon dolarlık kısmı topluluğa ve 10 milyon dolar da Aptos Vakfı’na gidecek.

  Aptos Haziran ayında da 4,5 milyon adet tokenin kilit açılımını gerçekleştirmişti. Bu, APT tokeninin %4,5 düşmesine yol açtı ancak daha sonra toparlandı. APT, Haziran’daki kilit açılımının ardından 7,50 dolardan yaklaşık %20 değer kazandı.

  Son olarak Optimism (OP), 30 Temmuz’da 24,2 milyon OP tokenin kilidini açacak. Bu, dolaşımdaki arzın %3,75’ine denk geliyor ve 32,8 milyon dolar değerinde. Yaklaşık 17 milyon dolar çekirdek katkıda bulunanlara, 15 milyon dolar da yatırımcılara gidecek.

  Optimism son olarak 30 Haziran’da aynı miktarda tokenin kilini açtığından beri OP tokeni %10 civarında değer kazandı ve 1,35 dolardan işlem görüyor. OP’nin dolaşımdaki arzı Mayıs sonunda daha fazla hale geldi ve bu, tokenin fiyatının %25 düşmesine yol açtı ancak kayıplarının çoğunu geri kazandı.

  Token Kilit Açılımları Fiyatları Düşürür mü?

  Kripto para piyasasında token kilit açılımlarında yüksek miktarda tokenin dolaşıma gireceği bilgisi genel olarak olumsuz karşılanır ve yatırımcılar düşüş odaklı duygulara yoğunlaşır. Kilidi açılacak olan tokenin miktarı ve arzın yüzde kaçını oluşturduğunu incelenmesi gereken önemli verilerdir. Yüksek miktarda token kilit açılımı piyasada satış baskısı oluşturabileceği için genel olarak düşüş beklenmektedir.

  Ancak, bu durum tam tersi de olabilir. Bu yüzden yatırımcılar bu tarihleri dikkatle takip etmeli ve yatırım yapmadan önce kendi araştırmasını yapmalıdır.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin Konsolidasyon Aşamasından Çıkmaya Hazır, Analist Olası Bir Yükseliş Tahmin Ediyor

  Kripto para piyasası, Rekt Capital gibi analistlerin öngördüğü üzere,...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  MicroStrategy 11,931 Bitcoin Temin Etti, En Büyük Kurumsal Bitcoin Sahibi Olarak Konumunu Yeniden Teyit Etti

  Önde gelen iş zekası firması MicroStrategy, son dönemde 11,931 Bitcoin satın alarak yaklaşık $786 milyonluk devasa bir yatırım yaptı. Bu yeni...

  Ethereum Fiyatı, Piyasa Direnci ve Artan Açık Faiz Ortasında Önemli $3.500 Seviyesiyle Mücadele Ediyor

  Ethereum, 4.000 dolar direnç seviyesinde zorlanmaya devam ediyor ve yeni bir rekor yüksek seviyeye ulaşamıyor. Kripto para...

  Bitcoin Konsolidasyon Aşamasından Çıkmaya Hazır, Analist Olası Bir Yükseliş Tahmin Ediyor

  Kripto para piyasası, Rekt Capital gibi analistlerin öngördüğü üzere, Bitcoin'in yakında konsolidasyon aşamasından çıkacağı beklentisiyle tedirgin durumda. Veriler, son halving'den bu yana önemli bir fiyat...