Neo (NEO) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

neo-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Neo (NEO) yorum analizimizle birlikte, Neo Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, NEO için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Neo yorum analizimizin detayları…

Neo Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

neo

Neo (NEO) teknik analizimizle birlikte, Neo’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Neo fiyatının sade bir görünümünü gözlemliyoruz.

NEO coin fiyat yapısını incelediğimizde basitçe birkaç aylık grafik yapısını görüyoruz. Grafikte tepe seviyesi $142 olarak gözüküyor. Bunun yanısıra dip seviyesi ise $25.4 seviyelerine denk gelmekte. Anlık olarak bulunduğumuz seviye baz alınırsa Neo fiyatının dip seviyelere yakın olduğunu gözlemliyoruz. Mayıs ayındaki büyük düşüşten önce güçlü bir ralli yapan Neo, düşüşten sonra ise kendini pek toparlayabilmiş değil. Genel piyasa dinamikleri ile korole hareketleri açıkça görüyoruz. Fiyat yapısı bir süreden beri yatay seyirde ilerliyor. Bu akümüle dalgası son bulduğunda piyasa dinamiklerini baz aldığımızda yükseliş hareketinin gelmesi bizi şaşırtmayacaktır. Kripto para piyasasının genel yükseliş eğilimi henüz bazı coinlere uğramamış durumda. Fakat bu yükseliş dalgasını hisseden altcoinlerde eski ATH seviyelerinin aşıldığını biliyoruz. Buna dayanarak NEO fiyatının da benzer bir hareket sergileyeceğini düşünebiliriz.

neo

Yukarıda, daha önce bahsettiğimiz akümüle sürecinin seviyelerini görüyoruz. Özellikle son dönemde destek ve direnç seviyelerine harfiyen bir grafikten söz edebiliriz. Bu akümüle dalgasının üst bandını $53.6 seviyesi oluşturuyor. Aynı zamanda bahsettiğimiz destek seviyesi ise grafikte $35.7 olarak gözükmekte. Bu iki kritik seviye arasında zigzag hareketlerinin bir süre daha devamını bekleyebiliriz. ATH seviyesine yolculuğun başladığını ise direnç seviyesinin kırılımı ve üstünde günlük mum kapanışının gelmesi bize haber verecektir. Yakın ölçekte bu direnç seviyesi kırıldığında diğer direnç seviyesi $63 olarak gözüküyor.

Neo Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

neo

NEO yorum analizi ile birlikte Neo coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, NEO fiyatının bahsettiğimiz hareketi sürdürdüğünü inceliyoruz. Fiyat, kısa vadeli görüntüde destek seviyesine yakın bulunuyor. Destek seviyesinin tekrar test edilmesi durumunda alım fırsatı gelmiş olabilir. Bunun yanında yine de stop seviyesi iyi ayarlanmalıdır. Zira piyasa yapısı şu sıralarda sert hareketlere başvurabiliyor. Bir diğer destek seviyesini ise grafiğimizde işaretlemiş bulunuyoruz. Lütfen kendi riskinizi yönetin diyor ve iyi günler diliyoruz.

Neo (NEO) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $53.6
Güçlü Destek $35.7
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster