Mina (MINA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Mina (MINA) yorum analizimizle birlikte, Mina Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, MINA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte MINA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası Bitcoin’in istikrarsız fiyat hareketleri sergilemesi ile istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin aşağı yönlü fiyat hareketleri sergiliyor. MINA ise son 10 gün içerisinde %40’a yakın bir düşüş yaşadı. MINA için önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat analizi ile yorumlayalım.

MINA Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

MINA-11.23-1

Mina yorum analizi ile birlikte MINA coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, MINA fiyatının simetrik bir üçgen içerisinde işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için bu simetrik üçgenin üst trend çizgisinin aşılması ve üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması gerekiyor.

MINA için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 4.45 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde simetrik üçgenin alt trend çizgisinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak bu trend çizgisinin kırılımı halinde 3.75 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşanması muhtemel olacaktır.

MINA için boğaların alım baskısını arttırması ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel 0lacaktır. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde simetrik üçgenin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak bu trend çizgisinin aşılması halinde ise 5 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 5.4 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

Mina Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

MINA-11.23-2

MINA (Mina) teknik analizimizle birlikte, MINA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, MINA fiyatının önemli destek seviyesinin üzerinde işlem gördüğü gözlemleniyor. Ancak teknik göstergeler altcoin için yeterince pozitif gözükmüyor.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi seviyelerinde işlem görüyor. RSI’ın yarım çizgi üzerinde kalmaya devam edip yükselişe geçmesiyle birlikte aşırı alım bölgesine gitmesi muhtemel olacaktır. Böyle bir durumda altcoinin yukarı yönlü hedef seviyelerine yükselişler yaşaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi seviyelerinde karışık sinyal çubukları gözlemleniyor. BU da altcoin için momentum eksikliğini göstermektedir.

MINA Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

4.45

5

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster