Bitcoin Cash BCH Fiyat Analizi

Bitcoin Nakit Fiyat Analizi: BCH / USD 400 Dolara Giden Yolu Temizliyor

Bitcoin Cash, alıcılar 400 dolarlık direnci düşürmek için ivme kazandıkça 300 doların üzerindeki desteği geri aldı.
BCH / USD, 320 $ ‘lık bir sonraki önemli engel öncesinde 310 $’ da artan satış baskısıyla karşı karşıya.

Bitcoin Cash BCH Yorum

Bitcoin Cash fiyatı, kripto para piyasasında fiyatların artmasının ardından 326 $ ‘lık bir duvara çarptı. 2 Ağustos’ta 245 dolara yıkıcı bir düşüşle sonuçlanan hızlı bir düşüş meydana geldi. BCH / USD, geçen haftanın çoğunu önce 300 dolara ve daha sonra 400 dolara doğru yükseliş eğilimini besleyerek geçirdi.

Bir süre için, fiyat 300 $ ‘da önemli kaldı ve yukarı tarafı 320 $ ile sınırlı kaldı. Aşağı yönde, 337,80 $ ‘lık son salıncakta 235,01 $’ a kadar yükselen% 50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin desteklenmesi sağlandı.

50 Basit Hareketli Ortalama (SMA), fiyatı kontrol altında tutmanın yanı sıra boğaları 300 doların üzerindeki kazançları sürdürmeye odaklanmış tutmaya da çok katkıda bulundu. Asya saatlerinde trend çizgisi direncinin üzerinde bir kırılma, 300 doların üzerinde basılan yutan bir mum gördü.

Bitcoin Cash, yazım sırasında 308 dolardan işlem görüyor. 310 dolarda büyük bir satış baskısıyla karşı karşıya. Alıcılar bu bölgenin üzerine çıkarsa, 320 doların üzerinde kazançlar ortaya çıkacaktır.

BCH / USD GrafikBCH / USD fiyat tablosuTradingview tarafından BCH / USD fiyat tablosu

Teknik olarak, 400 $ ‘a yükseliş durumu RSI ve MACD’den çeşitli teknik seviyeler tarafından destekleniyor. RSI yukarı doğru trendi tersine çevirdi ve şu anda gözü 70. Diğer bir deyişle, boğaların etkisi istikrarlı bir şekilde artmaya devam ediyor.

Benzer şekilde, MACD’nin kısa vadede orta çizginin üzerinde kalması muhtemeldir, ancak resme bir yükseliş farklılığı gelirse, 400 $ ‘a yükselme daha da belirgin hale gelecektir. Şimdilik, 300 doların üzerinde destek oluşturmak, daha fazla alıcıyı pazara girmeye ve görevlerini 400 dolara tamamlamaya teşvik edeceğinden boğaların en yüksek öncelikleri arasında olmalıdır.

Bitcoin Cash Gün İçi Düzeyleri

Spot oranı: 308 $

Göreli değişim: 7.21

Yüzde değişimi:% 2,41

Trend: Boğa eğilimi

Oynaklık: Yüksek

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

CoinOtag’ı TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.