Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Bu Seviyeyi Kırarsa 28 Bin Dolara Yükselebilir! Güncel BTC Analizi

  Bitcoin Bu Seviyeyi Kırarsa 28 Bin Dolara Yükselebilir! Güncel BTC Analizi

  -

  • Bitcoin, 26.110$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.
  • Düşüş hareketi için önemli destek bölgesi 25.200$ seviyesi olarak belirlenmiştir.
  • Bitcoin fiyatı, 26.110$ seviyesinin üzerinde kalmayı sürdürdüğü takdirde 28.200$ seviyelerine yönelme isteği gösterebilir.

  Bitcoin’in fiyat grafiği incelendiğinde, önemli destek bölgesi olan 26.110$ seviyesinin üzerinde kalarak yükseliş trendini sürdürme potansiyeline sahip olduğu görülmektedir. Ancak düşüş hareketi için belirlenen destek seviyesi dikkatle takip edilmelidir.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  1 Saatlik BTC/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  1 Saatlik BTC/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in fiyat grafiği incelendiğinde, 23 Mayıs’ta paylaştığımız analize göre, BTC’nin saatlik direnç seviyesi olan 27.465$’ı kıramaması durumunda düşüş hareketini alt destek bölgesine doğru gerçekleştireceği belirtmiştik.

  23 Mayıs’da Paylaştığımız Analizi İncelemek için Tıklayınız

  Gerçekten de Bitcoin fiyatı saatlik direnç bölgesini aşamamış ve belirtilen düşüş hareketini alt desteğe kadar gerçekleştirmiştir. Bu durum, analizde yer alan ve belirtilen bölgeden işlem yapan okuyucularımıza %2’den fazla kazanç sağlamıştır.

  Bitcoin için destek bölgesi 26.850$ olarak belirlense de, BTC fiyatı bu desteği kırarak düşüş hareketini sürdürmüş ve 25.877$ seviyesine kadar gerilemiştir.

  Mevcut durumda Bitcoin fiyatı 26.400$ seviyelerinde işlem görmektedir. Bitcoin, analizde belirtilen 26.900$ seviyesinin üzerinde saatlik mum kapanışları gerçekleştirebilirse yükseliş hareketini sürdürme eğiliminde olabilir.

  Ancak BTC fiyatı 26.900$ seviyesini aşamaz ve bu seviyenin altında kalırsa düşüş hareketini tekrar 25.800$ seviyelerine doğru gerçekleştirme isteği gösterecektir.

  Orta Vadeli Bitcoin Analizi!

  4 Saatlik BTC/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  4 Saatlik BTC/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in 4 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, önemli destek bölgesi olan 26.110$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapmaya devam ettiği görülmektedir.

  BTC fiyatı 26.110$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş trendini başlatma potansiyeline sahiptir.

  Ancak Bitcoin, 26.110$ seviyesinin altında 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştirirse, düşüş hareketini 25.200$ seviyesine doğru sürdürebilir.

  Bitcoin fiyatı analizde belirtilen 26.110$ seviyesinin üzerinde kalmayı sürdürdüğü sürece yükseliş hareketini 28.200$ seviyelerine kadar gerçekleştirmek isteyebilir. Fakat öncesinde 27.300$ seviyesinde bulunan direncinin üzerine çıkması gerekiyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Kritik Direncini Kıramaz ise 1700 Dolara Düşebilir

  Ethereum'un kısa vadeli teknik grafiği incelendiğinde, 1860 dolar direnç seviyesinin etkili olduğu ve fiyatın 1825 dolara kadar gerilediği görülüyor. Ancak, Ethereum'un 1860 dolar seviyesini aşmasıyla birlikte 1880 dolara doğru bir yükseliş hareketi bekleniyor.

  Bitcoin Fiyat Tahmini: Kritik Direnç Bölgesinde!

  Bitcoin'in fiyat analizi incelendiğinde, yakın direnç seviyeleri ve olası hareketler göz önünde bulundurulduğunda, kritik seviyelerin belirlendiği görülmektedir.

  Bitcoin (BTC) Arzı Hızla Batı’dan Doğu’ya İlerliyor

  ABD ve Batı'da sıkı düzenleyici önlemler devam ederken, Bitcoin'lerin büyük bir kısmı Doğu'ya doğru hareket etti.

  TCMB’nin Yeni Başkanı Hafize Gaye Erkan Oldu! Hafize Gaye Erkan Kimdir?

  Bugün yayınlanan resmi gazetede yer alan karara göre, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığı'na Hafize Gaye Erkan atandı.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler