Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Yükselişe Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin Yükselişe Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  -

  • Bitcoin’in saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, 27.465 dolar seviyesinin direnç bölgesi olarak öne çıktığı görülmektedir.
  • BTC fiyatı, belirtilen direnç bölgesini aşamazsa düşüş hareketini hedeflediğimiz 26.850 dolar seviyelerine doğru ilerleyebilir.
  • Direnç bölgesini kırarak üzerinde kalmayı başaran Bitcoin, yükselişini hedeflediğimiz 29.500 dolar seviyelerine kadar sürdürebilir.

  Bitcoin’in saatlik fiyat grafiği incelendiğinde belirli bir direnç bölgesi olduğu görülmektedir. Analizde belirtilen 27.465 dolar seviyesinin üzerindeki saatlik mum kapanışları, BTC için önemli bir dönüm noktası olabilir. Bu seviyenin aşılmaması durumunda düşüş eğilimi artabilir.

  Orta Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi! 

  6 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  6 Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in orta vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, 27.150 dolar seviyesinin önemli bir direnç bölgesi olduğu ve Bitcoin’in bu seviyenin üzerinde hareket ettiği görülmektedir.

  Son analizimizde belirttiğimiz gibi, Bitcoin fiyatı 27.150 dolar seviyesini aşarak %2.50 oranında bir yükseliş yaşamıştır. Bu durum, önceki analizimizde belirlediğimiz hareketlere uyum sağladığını göstermektedir.

  Önceki Bitcoin Analizimizi Okumak için Tıklayın.

  Bitcoin fiyatı, 27.150 dolar seviyesinin üzerindeki mum kapanışlarını sürdürdükçe, yükseliş hareketini hedeflediğimiz 28.200 dolar seviyelerine kadar sürdürebilir.

  Ancak, BTC fiyatı tekrar 27.150 dolar seviyelerinin altına geri döner ve 4 saatlik mum kapanışları yaparsa, düşüş trendini devam ettirerek 26.800 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir.

  Kısa Vadeli Bitcoin Fiyat Analizi!

  Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Saatlik Bitcoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Bitcoin’in saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir direnç bölgesi olduğu görülmektedir. Analizde belirtilen saatlik direnç bölgesi 27.465 dolar seviyesidir ve Bitcoin, bu seviyenin üzerinde saatlik mum kapanışları yapamazsa düşüş ihtimali mevcuttur.

  Bitcoin fiyatı, belirtilen direnç bölgesini kıramazsa, düşüş hareketini hedeflediğimiz 26.850 dolar seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Ancak, Bitcoin fiyatı direnç bölgesini kırarak üzerinde kalıcı olmayı başarırsa, yükseliş hareketini hedeflediğimiz 29.500 dolar seviyelerine kadar sürdürebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Fiyat Tahmini: Kritik Direnç Bölgesinde!

  Bitcoin'in fiyat analizi incelendiğinde, yakın direnç seviyeleri ve olası hareketler göz önünde bulundurulduğunda, kritik seviyelerin belirlendiği görülmektedir.

  Bitcoin (BTC) Arzı Hızla Batı’dan Doğu’ya İlerliyor

  ABD ve Batı'da sıkı düzenleyici önlemler devam ederken, Bitcoin'lerin büyük bir kısmı Doğu'ya doğru hareket etti.

  TCMB’nin Yeni Başkanı Hafize Gaye Erkan Oldu! Hafize Gaye Erkan Kimdir?

  Bugün yayınlanan resmi gazetede yer alan karara göre, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığı'na Hafize Gaye Erkan atandı.

  Bitcoin ve Ethereum Hacimleri Artıyor; Daha Fazla Volatilite Gelecek mi?

  Son birkaç günde Bitcoin ve diğer kripto varlıkların hacimlerinde artış gözlemlendi. Daha fazla volatilite geliyor olabilir!
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler